PNUEB

آغاز ترم اول 98-97 در دانشگاه پیام نور و سایت Pnueb

1397/6/6
1313
0
ترم اول 98-97 در دانشگاه پیام نور و سایت Pnueb آغاز شد و تا 24 دی ادامه دارد.

ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور با برگزاری آخرین امتحان در روز 4 شهریور به اتمام رسید.

بدین ترتیب از روز 5 شهریور نیمسال اول 98-97 در دانشگاه پیام نور و سایت Pnueb.com آغاز گردید.

نیمسال اول 98-97 از 5 شهریور آغاز و تا 24 دی که آخرین امتحان ترم برگزار می شود ادامه دارد. البته اگر بنا به شرایطی تاریخ امتحانات تغییر کند، زمان پایان ترم نیز تا آخرین روز برگزاری امتحانات خواهد بود.

در مورد بروزرسانی نمونه سوالات نیز لازم به توضیح است که پاره ای از مشکلات و همچنین بررسی دقیق پاسخنامه ها، سبب تغییر در برنامه ریزی صورت گرفته گردید و به همین علت آماده سازی نمونه سوالات زمانبر شد. ولی با تلاش همکاران بخش آموزشی، آخرین مراحل آماده سازی در حال سپری شدن است و ان شاالله تا ده روز آینده نمونه سوالات نیمسال دوم 97-96 به سایت اضافه خواهد شد.

روند تهیه و آماده سازی نمونه سوالات ترم تابستان 97 پیام نور نیز بزودی آغاز خواهد شد و تا آبان ماه به کتابچه های سایت اضافه خواهد گردید.

برنامه ما این است که ان شاالله در این ترم با تلاش بیشتر، مجموعه کاملی از نمونه سوالات نیمسال دوم 97-96  وتابستان 97  را به سایت اضافه کنیم تا رضایت شما عزیزان را بیشتر فراهم آوریم.

شما می توانید از طریق بخش اخبار، کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام با ما همراه و در ارتباط باشید. سوالات، نظرات، ایده ها وانتقادات خود را برای ما ارسال کنید تا ما نیز خود را کاملتر و بهتر کنیم.

همچنین ما را از طریق شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید:

پیج رسمی اینستاگرام: instagram.com/pnueb

کانال تلگرام: t.me/pnuebchannel

 

برای حمایت از ما کافیست، Pnueb را به دوستانتان معرفی کنید.


امتیاز دهید
5
1 رای

ارسال نظر