PNUEB

اضافه شدن نمونه سوالات ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور به سایت Pnueb

1397/9/18
2395
0
نمونه سوالات ترم تابستان 97 دانشگاه پیام نور به سایت Pnueb اضافه شد و قابل دانلود است

نمونه سوالات نیمسال تابستان 97 دانشگاه پیام نور به کتابچه های سایت Pnueb.com اضافه شد.

------------------------------------------------------

به اطلاع شما همراهان و عزیزان گرامی می رسانیم، مجموعه اول نمونه سوالات نیمسال تابستان 97 دانشگاه پیام نور به همراه پاسخنامه ، به کتابچه های سایت Pnueb اضافه شده و قابل دریافت است.

در این مجموعه که سعی شد نمونه سوالات درخواستی اعضای سایت مورد توجه ویژه و اولویت قرار گیرد، حدود 90 درصد سوالات پاسخنامه داشته و از کیفیت بسیار مناسبی نیز برخوردار هستند.

در اینجا ذکر این نکته لازم به ذکر است که در ترم تابستان تمامی دروس ارائه نمی شود و از همین رو نمونه سوالات تابستان به جامعیت سایر ترمها نیست. چنانچه کتابچه ای در سایت نیمسال تابستان را ندارد می تواند به این دلیل باشد که اصلا امتحانی از آن برگزار نشده است.

هم اکنون می توانید به سایت Pnueb.com رفته و کتابچه نمونه سوالات مورد نظر خود را براحتی دانلود کنید. در این ترم ما بیش از 4000 نمونه سوال را از نیمسال های دوم 97-96 و تابستان 97 به کتابچه های سایت اضافه کردیم و امیدواریم توانسته باشیم که رضایت شما عزیزان را فراهم کنیم.

روند آپدیت نمونه سوالات متوقف نخواهد شد و چنانچه نمونه سوالی بدست ما برسد سریعا در سایت قرار خواهیم داد.

ما در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید امتحانات پایان ترم خود را به آسانی و با خیالی آسوده سپری کرده و نمرات خوبی کسب کنید. شما نیز همراه ما باشید و دوستان خود را به Pnueb دعوت کنید.

می توانید با عضویت در کانال تلگرام و یا دنبال کردن پیج اینستاگرام ما، از جدیدترین اخبار و مطالب جذاب دیگر بهره مند شوید. حتماً ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

کانال تلگرام :     t.me/pnuebchannel

پیج اینستاگرام:  instagram.com/pnueb

 


امتیاز دهید
3
6 رای

ارسال نظر