PNUEB

مهم: آپدیت نمونه سوالات ترم اول 98-97 پیام نور در سایت Pnueb

1398/1/7
436
0
نمونه سوالات نیمسال اول 98-97 پیام نور به سایت Pnueb.com اضافه شد

مجموعه دوم نمونه سوالات نیمسال اول 98-97 پیام نور به سایت Pnueb اضافه شد.

------------------------------------------------

شما به عنوان یک پیام نوری به اهمیت بررسی نمونه سوالات نیمسالهای قبل برای کسب یک نمره خوب در امتحان آگاه هستید؟ آیا می دانید با تمرین نمونه سوالات ترم های قبل می توانید به آمادگی حدود 60 درصدی برای امتحانات پایان ترم و حتی میانترم دست پیدا کنید؟ آیا شما می دانید سوالات استخدامی ارگانهای مختلف اغلب از بین نمونه سوالات دانشگاه پیام نور طرح می شود؟

اهمیت بسیار نمونه سوالات پیام نور سبب شده هر ترم دانشجویان برای دریاقت جدیدترین و کاملترین نمونه سوالات دغدغه داشته باشند.

از این رو ما در سایت Pnueb.com همواره سعی می کنیم مجموعه کامل و بروز از نمونه سوالات نیمسالهای قبل پیام نور را به همراه پاسخنامه در سایت قرار دهیم تا دانشجویان براحتی بتوانند به آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند.

در جدیدترین آپدیت کتابچه های سایت Pnueb.com ، نمونه سوالات ترم اول 98-97 پیام نور در سایت قرار گرفت.

در این مجموعه که اکثرا پاسخنامه دارند، بیش از 40 کتابچه جدید وجود داشت که به سایت اضافه شد.

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، روند آپدیت سایت آغاز شده و این یعنی اینکه مجموعه های دیگری نیز تهیه شده که بسرعت در سایت قرار می گیرند.

امیدواریم بتوانیم این ترم با اپدیت تعداد بیشتری از کتابچه های سایت Pnueb.com ، سپاسگزار همراهی شما عزیزان باشیم و رضایت شما را بیشتر فراهم آوریم.

نحوه دستیابی سریع به نمونه سوال :

برای رسیدن به نمونه سوال مورد نظر در سایت Pnueb.com چندین راه وجود دارد.

یک راه انتخاب مقطع، رشته و گرایش خود در صفحه اول سایت Pnueb است.

اما راه دوم که سریعتر است، استفاده از بخش جستجوی سایت است. شما می توانید براحتی نام و یا کد درس مورد نظرتان (استفاده از کد درسی دقیقتر و بهتر است) را در بخش جستجوی سایت وارد کرده و نمونه سوال آن را بیابید. همچنین اگر جزوه ای برای آن کد نیز موجود باشد به شما نمایش داده می شود.

بخش جستجوی سایت یا بصورت یک ذره بین در بالای سایت گوشه سمت چپ، یا کادر جستجو در سایت نمایش داده شده است.

پیشنهاد می شود حتما در صورتی که درس مورد نظرتان را از طریق رشته خود نیافتید، کد آن را در قسمت جستجو وارد کنید. احتمال زیاد پیدا خواهید کرد.

نکته خیلی مهم:

حتما از مزایای فراوان عضویت در سایت Pnueb.com با خبر هستید. الان قصد دارم دو مزیت خیلی مهم را یادآور شوم:

1- امکان دانلود کتابچه ای که قبلا دریافت شده بدون کسر اعتبار: اعضای سایت می توانند در طول ترم، چنانچه کتابچه سوالی را دانلود کرده و می خواهند به هر دلیلی آن را مجدد دریافت کنند (مثلا به دلیل آپدیت یا پاک شدن سوال از روی سیستم و...) بدون کسر از اعتبار همان کتابچه را مجدد دریافت کنند. حتی اگر کتابچه آپدیت شده باشد. اما این امکان در خرید های تکی وجود ندارد.

2- اعضای سایت می توانند در صورتی که نمونه سوال مورد نظر آنها وجود ندارد یا آپدیت نشده؛ کد و نام درس خود را برای ما ارسال کنند تا بررسی کنیم. تیم آموزشی موارد درخواستی را بررسی و اولویت بندی می کند. چنانچه نمونه سوال درخواستی تهیه شد، سریعا اماده سازی و در سایت قرار می گیرد. گاهی اوقات هم پیش می آید که به دلایل مختلف نمونه سوال درخواستی بدست ما نمی رسد و بالطبع در سایت قرار نمی گیرد که ما در همین جا از شما عزیزان پوزش می طلبیم.

از همین حالا با عضویت در سایت Pnueb.com می توانید از مزایای فراوان آن (مانند دریافت نمونه سوالات، امکان ارائه درخواست نمونه سوال، ارسال سوالات دانشجویی خود و ... ) بهره مند شوید.

 

شما عزیزان می توانید از طریق شبکه های اجتماعی نیز با ما همراه باشید.

کانال تلگرام :     t.me/pnuebchannel

پیج اینستاگرام:  instagram.com/pnueb 

 

برای حمایت از ما کافیست، Pnueb را به دوستانتان معرفی کنید.


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

مطالب پیشنهادی