PNUEB

ثبت برند pnueb در اداره مالکیت معنوی

1395/5/2
800
0
به یاری خدا در تیرماه سال 1395 برند کتابخانه الکترونیکی pnueb در اداره مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شد

سایت pnueb حدود 6 سال است که مشغول فعالیت و خدمت رسانی است.در طول این سالها سایت با تغییرات متنوعی همراه بوده ، اما چیزی که تغییر نکرده و همچنان ثابت مانده ،  تعهد و قراری است که با شما بسته ایم .

 تعهدی که باعث شده در این سالها همواره هدف اولمان را رضایت شما عزیزان قرار دهیم و برای رسیدن به آن شبانه روز تلاش کنیم ، تلاشی که نتیجه آن اعتماد شما به pnueb و برند شدن آن بود.

به دلیل همین اعتماد و برای جلوگیری از سوء استفاده از نام سایت،تصمیم بر ثبت آن در سازمان مالکیت معنوی گرفتیم.

به یاری خدا در تیرماه سال 1395 برند کتابخانه الکترونیکی pnueb  در اداره مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شد و گواهی آن صادر و در روزنامه رسمی نیز آگهی آن به چاپ رسید

 خدا را بابت این اعتماد کاربران شاکریم و امیدواریم بتوانیم با ارائه به روزترین و کاملترین نمونه سوالات ،  گامی هر قدر کوچک جهت قدردانی از شما سروران برداریم.

 

توضیح تکمیلی:

بر اساس قوانین ثبت برند و جرائم رایانه ای استفاده از نام و یا علامت تجاری شخصی دیگر برای تصاحب مال یا افزایش بازدید امری غیر قانونی و جرم می باشد.به همین دلیل سایت pnueb اختیار شکایت از تمامی افرادی که قصد سوء استفاده از نام و برند pnueb را دارند برای خود محفوظ می داند.برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

 

http://www.cyberpolice.ir/news/15411
 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940505000546
 

برای حمایت از ما ، pnueb را به دوستانتان معرفی کنید


امتیاز دهید
3
6 رای

ارسال نظر