کتابخانه الکترونیکی پیام نور

دانلود نمونه سوالات رشته مدیریت صنعتی با جواب تستی و تشریحی

با انتخاب هرکدام از دروس زیر میتوانید وارد صفحه دانلود نمونه سوال پیام نور آن درس بشوید و کتابچه آنرا دانلود نمایید. هرکتابچه حاوی نیمسالهای مختلف آن درس می باشد که اکثر این نمونه سوالات پیام نور با جواب هستند

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با مدیریت صنعتی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام و خسته نباشید چرا نمونه سوالات کارآفرینی مربوط به رشته مدیریت صنعتی رو نزاشتید اگه زحمتی نیست بزاریدچون کددرسش با بقیه رشته های مدیریت فرق میکنه ...واگر از رشته مدیریت بازرگانی بگیرم چون کدش فرق میکنه مشکلی نیست ممنونم

  • 1396/10/2

   سلام.کاربر گرامی، چنانچه منبع درس ها یکسان باشد مشکلی ندارد. می توانید از طریق لیست وضعیت منابع هر رشته منابع آنها را چک کنید

 2. با سلام اگه نمونه سول درس سیستمهای خرید باکد1218266 رودانلود کنم با سیستمهای خریدبا کد1218510 فرقی ندارن ؟اخه نمونه سوالای 1218266بیشتره

  • 1396/9/22

   با سلام کاربرگرامی. مشکلی وجود ندارد . منابع این دو کد درس یکی می باشد .

 3. سلام وخسته نباشید.
  باتوجه ب اینکه در این ترم طرح خودخوان اعلام شده آیا احتمال لغو طرح خودخوان دراین ترم هست ؟؟
  این طرح خیلی ب ضرر دانشجوهست آیا راهی برای اعتراض ب این طرح وجود داره ؟؟

  • 1396/8/21

   سلام.کاربر گرامی، در این ترم دروسی که دانشجو کمی ان را اخذ نموده بصورت خودخوان اعلام شده است. شنیده ها حاکی از این است که کمتر از 5 نفر درسی را بردارند ، آن درس خودخوان اعلام میشود. با توجه به اینکه اواسط ترم هستیم ، احتمال لغو آن در این ترم کم است

 4. با سلام ببخشید نمونه سوالات درس مدیریت عملیات خدمات باکد1218508 رشته مدیرت صنعتی کارشناسی. درسایت قرارنمیدید؟؟

  • 1396/8/9

   با سلام کاربرگرامی . درصورت تهیه نمونه سوال از کد فوق حتما کتابچه آن در سایت PNUEB قرار خواهد گرفت .

 5. باسلام و درود.
  بسیار ممنون از سایت بسیارخوبتون..
  ببخشید باتوجه ب اینکه این ترم اعلام کردند درسهایی ک بیشتراز 5نفر ورودی نداشته باشه خودخوان میشه .میخواستم بدونم که آیا راهی هست ک بتونم امتحان میانترم بدم ؟؟؟
  آخه من تغییررشته دادم بخاطر همین الان اکثردرسهایی ک برمیدارم فقط من هستم ک اون درسهاروبرداشتم و الان ک طرح خودخوان اعلام شده دیگه این درسهایی ک برداشتم نمره ی میانترم نداره .
  آیا راهی هست ک بتونم امتحان میانترم بدم ؟؟
  ممنون میشم اگه راهی هست راهنماییم کنید

  • 1396/8/9

   با سلام کاربرگرامی. زمانیکه در دانشگاه پیام نور برای درسی کلاسی برگزار نمی شود ، یعنی استادی مشخص نشده است که بتواند نمره میانترم را در سایت گلستان وارد کند . پس امکان شرکت در آزمون میانترم وجود ندارد و نمره برگه در 10 ضرب و بر 7 تقسیم شده و نمره نهایی دانشجو بدست می آید .

 6. سلام فنون تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم سه تاهست و هیچکدومشون کد درس من 1218267نیست حالا چ کنم؟

  • 1396/3/18

   با سلام کاربر گرامی . کد درس مورد نظر درسایت pnueb موجود می باشد . شما می توانید با وارد کردن کد درس فوق در قسمت "جستجو" سایت ، به آن دسترسی پیدا کنید .

 7. سلام
  ببخشیدحتی اگه نویسنده ی آن درس درورودی 94و ورودی های قبل یکی باشه( باتوجه ب منابع) بازم باید مخصوص ورودی خودم سوال دانلودکنم ؟؟
  آخه ورودی های قبل دوره هاش بیشتره

  • 1396/2/26

   باسلام.کاربر گرامی، اگر نویسنده ها و منابع یکسان است عیبی ندارد و شما می توانید از نمونه سوالات ورودی های قبل استفاده کنید.

 8. باسلام
  من رشته ی مدیریت صنعتی ورودی 94ب بعدهستم. میخواهم نمونه سوال دروس فنون تجزیه وتحلیل وطراحی سیستمها وکاربرد کامپیوتر رادانلود کنم ولی این دودرس سه ودوقسمتی هستن. لطفا راهنمایی کنید ک کدام قسمت را دانلود کنم ؟
  و اینکه آیا نمونه سوالات این ورودی باورودی های قبل فرق داره؟

  • 1396/2/25

   با سلام کاربر گرامی . شما می بایست نمونه سوال با کد 1218545 را دانلود نمایید . این نمونه سوال مخصوص ورودی های 94 و بعد از آن می باشد . برای اجتناب از هرگونه اشتباه به شما توصیه می کنیم حتما لیست وضعیت منابع رشته خود را مطالعه نمایید و با توجه به کد دروس ارائه شده کتابچه های نمونه سوال را دریافت نمایید زیرا برخی دروس برای ورودی های مختلف با کدها و نمونه سوالات مختلفی ارائه شده است .

 9. سلام چگونه بایدازیک دفترچه ک حاوی 19 دوره نمونه سوال هست فقط 5 دوره ازآن را دانلود کرد ؟؟

  • 1396/2/25

   با سلام کاربر گرامی . به دلیل یکپارچگی نمونه سوالات نیمسال های مختلف ، امکان دانلود تعدادی نمونه سوال وجود ندارد و می بایست کتابچه بصورت کلی دانلود شود .

 10. سلام. درس کنترل کیفیت اماری با مدیریت کیفیت وبهره وری یکی هست . باید از کدومش نمونه سوال بگیرم؟؟؟

  • 1396/2/20

   با سلام کاربر گرامی. خیر این دو درس متفاوت می باشند. جهت جلوگیری از اشتباه لطفاً با توجه به چارت دروس خود و کد درس مربوطه نمونه سوالات را تهیه فرمایید.