کتابخانه الکترونیکی pnueb

دانلود نمونه سوالات رشته حقوق خصوصی با جواب تستی و تشریحی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با حقوق خصوصی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. باسلام من در ترم اول 97-98 اجراي احكتم مدني را انتخاب كرده ام كه در آخرين ليست منابع درسي ارائه شده ، كتابي به نوشته دكتر بهرامي به عنوان منبع درسي معرفي شده است ، وليكن در انتخاب واحد خودم ، منبع كتاب دانشنامه اجراي احكام مدني به نوشته دكتر علي مهاجري (كه آن هم گويا سه جلدي مي باشد) درج شده است . حال اگر مي شود لطف كنيد اگر منبع درسي تغيير كرده است اعلام نماييد تا از اين سردرگمي رهايي يابيم .

  • 1397/6/17

   سلام.کاربر گرامی
   لیست وضعیت منابع رشته خود را دریافت کنید. در لیست وضعیت منابع هر رشته نام دروس و منابع نوشته شده است

 2. سلام من برای این سؤال دانلود کردم که با جواب باشد اینها هیچکدام جواب ندارد در حالی که بالای این سؤالها نوشته با جواب چرا لطفا با جواب بگذارید من اولین بار از این کتابخانه دانلود می کنم حق را هم پرداخت کردم وقتی شما می گویید با جواب باید با جواب باشد خواهش می کنم پاسخها را بگذارید دیگه وقت ندارم بشینم جوابها را هم پیدا کنم اصلا شما گفتید با جواب منتظر هستم موفق باشید

  • 1396/2/7

   باسلام.کاربر گرامی، در صفحه دانلود هر کتابچه ، در پایین آن جدولی قرار دارد که نیمسال های موجود در کتابچه به همراه اینکه آیا پاسخنامه دارد و یا خیر آمده است. از تمامی کاربران درخواست شده است که قبل از دانلود حتما به آن جدول توجه کنند. چنانچه در جدول فوق نوشته شده جلوب نیمسالی با جواب و در کتابچه جواب آن وجود ندارد، کد درس را برای ما ارسال کنید تا رسیدگی نماییم

 3. سوال و جواب نیم سالهاي بیشتری را بگذارید لطفا،مثل کارشناسی جامع باشد

  • 1395/9/22

   باسلام.کاربر گرامی،ان شا الله بزودی مجموعه ای از سوالات ارشد دوم 95-94 به سایت اضافه خواهد شد.

 4. با سلام و احترام: اگر زحمت نیست در خصوص مبلغ شهریه فراگیر ارشد در ترم تابستان سئال داشتم . آیا شهریه تابستان با سایر ترم ها تفاوت دارد یا نه ؟

  • 1395/3/10

   باسلام.کاربر گرامی،لطفا سوالات آموزشی خود را از طریق سامانه pnupors به آدرس pnupors.com ارسال کنید تا در اسسرع وقت پاسخی مناسب دریافت کنید.