کتابخانه الکترونیکی پیام نور

دانلود رایگان راهنما و حل المسائل رشته حقوق

برای رشته حقوق راهنما و حل المسائلی برای دانلود ثبت نشده است .
میتوانید از سایر منابع آموزشی این رشته (نمونه سوال و ....) استفاده کنید

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با حقوق از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام من راهنما و حل المسائل و خلاصه درس متون حقوقی ۱ به زبان خارجی رو میخواستم نتونستم پیدا کنم لطفا خلاصه این درس رو هم اضافه کنید

  • 1396/3/14

   با سلام کاربر گرامی . با توجه به اینکه زمینه اصلی فعالیت pnueb تهیه و اماده سازی نمونه سوالات پیام نور می باشد ، امکان تهیه خلاصه دروس درخواستی به این شکل وجود ندارد و تیم آموزشی در هر نیمسال تعداد محدودی خلاصه درس که در اختیار دارد اماده کرده و در سایت قرار می دهد .

 2. وقت بخیر من سه درس نمونه سوال گرفتم الان درس چهارم ارور میده بسته عضویت هم دارم و تاجایی که اطلاع دارم میتونم 8 درس دانلود کنم میشه بگین چه اتفاقی افتاده؟؟؟

  • 1396/3/10

   باسلام.کاربر گرامی، لطفا مرورگر خود را بسته و مجدد باز کنید. سایت را باز کرده و وارد حسابتان شوید. به اختمال زیاد از حساب کاربری خود خارج شده اید

 3. سلام من ثبت نام کردم تو سایت که سوالهای ترم رو دانلود کنم تا تاریخ 4/4اما یه سری سوال دانلود کردم بعد میخوام باز دانلود کنم نمیشه 5500هم هزینه دارم لطفا راهنماییم کنین چطوری دانلود کنم

  • 1396/2/12

   با سلام کاربر گرامی. درصورتیکه 9 کتابچه دانلود کرده اید ، اعتبار شما به پایان رسیده است و می بایست افزایش اعتبار انجام دهید . در غیر اینصورت مشکل خود را با ذکر شماره دانشجویی و مشخصات خود با بخش پشتیبانی (بالای صفحه سایتpnueb) در میان بگذارید.

 4. درخواست جزوه حقوق بین المللی عمومی 1 براساس کتاب ضیایی بیگدلی

  • 1395/12/22

   با سلام دوست عزیز. به دلیل اینکه تمرکز اصلی تیم آموزشی PNUEB بر روی تهیه و اماده سازی نمونه سوالات می باشد ، وقت بسیار محدودی جهت بررسی و تهیه جزوات داریم. لذا سعی ما بر این است که در هر ترم تعداد محدودی از جزوات را که صحت اعتبار آن توسط تیم آموزشی تایید شده است در سایت قرار دهیم.

 5. جزوه جزای عمومی دو

  • 1395/11/15

   با سلام دوست عزیز. به دلیل اینکه ما فقط جزوات معتبر را در سایت قرار می دهیم روند تهیه جزوه کمی طولانی تر از نمونه سوالات می باشد. با این وجود درخواست شما به تیم آموزشی ما ارائه شد .

 6. درخواست جزوه خلاصه دروس متون فقه ۴ و حقوق تجارت ۳ و مدنی ۵ (خانواده).
  ممنون از سایت خوبتون

  • 1395/10/17

   سلام کاربر عزیز .درخواست شما به تیم آموزشی سایت برای بررسی بیشتر ارسال شد.

 7. خلاصه جزوه حقوق جزای عمومی دو دکتر اردبیلی

 8. درخواست راهنما و حل المسایل درس زبان خارجه

 9. درخواست راهنما و حل المسائل درس ایین دادرسی مدنی 2