کتابخانه الکترونیکی پیام نور

دانلود نمونه سوالات آمار و احتمالات و کاربرد آن در مدیریت 2 پیام نور

کد درس: 1117215

تاریخ بروزرسانی: 1397/6/13

حجم فایل: 3.27 مگابایت

تعداد بازدید : 17669

معرفی : کتابچه نمونه سوالات آمار و احتمالات و کاربرد آن در مدیریت 2 پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس آمار و احتمالات و کاربرد آن در مدیریت 2 می باشد که به صورت کاملا طبقه بندی شده در رشته مخصوص به خود و در یک فایل قرار داده شده است.
این کتابچه هر ترم به روز رسانی شده و آخرین سوالات پایان ترم پیام نور در سریعترین زمان ممکن به آن اضافه می شود.
کتابچه فعلی شامل 6 دوره نمونه سوال می باشد که از نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 95-94 تا نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 97-96 در آن قرار داده شده است. اطلاعات کامل سوالات موجود در کتابچه به همراه موجود بودن پاسخنامه را می توانید از جدول زیر مشاهده نمایید:

امتیاز دهید
3.5
12 رای
به موجود بودن جواب تستی و تشریحی در جدول ذیل توجه کنید
پس از دانلود کتابچه بالا نمونه سوالات زیر را در آن مشاهده خواهید کرد: (نیمسال هایی که دارای پاسخ هستند جلوی آن نوشته شده است با جواب)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 97-96  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 96-95  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 96-95  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال تابستان 95  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 95-94  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 95-94  (با جواب تستی)

کتاب های متفرقه

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با آمار و احتمالات و کاربرد آن در مدیریت 2 از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام
  متشکرم

 2. نمونه سوال امتحانی درس امار2را میخام نیمسال اول95-96

  • 1396/3/31

   باسلام.کاربر گرامی، کد درس موردنظرتان را در قسمت جستجو وارد کرده و کلید اینتر را بزنید. اگر در سایت موجود باشد حتما از طریق بخش جستجو می توانید آن را بیابید

 3. سلام : از زحمات شما ممنونم حتما بعداز مطالعه ابراز نظر خواهم کرد.

 4. من درس آمار و احتمالات 2 را دانلود كردم ولي اين دفترچه فقط حاوي نمونه سوالات فقط يك نيمسال (نيمسال اول 94-95) مي باشد!!!!! چرا ؟؟؟؟؟ براي يك دوره من پول پرداخت كردم؟

  • 1395/3/3

   باسلام.کاربر گرامی،در پایین لینک دانلود هر فایل کتابچه جدولی قرار دارد که بدون پرداخت وجه و قبل از دانلود قابل رویت است.در آن جدول نیمسال های موجود در کتابچه به همراه اینکه آیا با پاسخنامه می باشد و یا خیر امده است.همچنین ما با متنی از تمامی کاربران خواسته ایم قبل از دانلود به آن جدول توجه کنند و در صورت تمایل برای دریافت اقدام کنند

 5. من دفترچه سوالات امار و کاربرد ان در مدیریت 2 را خریدم ولی چرادفترچه خریداری شده فقط15 صفحه و شامل فقط یک نمونه سوال یعنی نیسال اول 94-95 بود؟

  • 1395/2/10

   باسلام.کاربر گرامی،در صفحه دانلود کتابچه و در زیر لینک دریافت ، جدولی قرار دارد که در آن نیمسال های موجود در کتابچه به همراه اینکه آیا با پاسخنامه می باشد و یا خیر آمده است.لطفا قبل از دریافت به آن جدول حتما توجه کنید.