کتابخانه الکترونیکی پیام نور

دانلود نمونه سوالات حقوق تجارت پیام نور

کد درس: 1223142

تاریخ بروزرسانی: 1395/1/14

حجم فایل: 1.1 مگابایت

تعداد بازدید : 3383

معرفی : کتابچه نمونه سوالات حقوق تجارت پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس حقوق تجارت می باشد که به صورت کاملا طبقه بندی شده در رشته مخصوص به خود و در یک فایل قرار داده شده است.
این کتابچه هر ترم به روز رسانی شده و آخرین سوالات پایان ترم پیام نور در سریعترین زمان ممکن به آن اضافه می شود.
کتابچه فعلی شامل 5 دوره نمونه سوال می باشد که از نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 88-87 تا نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 92-91 در آن قرار داده شده است. اطلاعات کامل سوالات موجود در کتابچه به همراه موجود بودن پاسخنامه را می توانید از جدول زیر مشاهده نمایید:

امتیاز دهید
0
0 رای
به موجود بودن جواب تستی و تشریحی در جدول ذیل توجه کنید
پس از دانلود کتابچه بالا نمونه سوالات زیر را در آن مشاهده خواهید کرد: (نیمسال هایی که دارای پاسخ هستند جلوی آن نوشته شده است با جواب)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 92-91  
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 92-91  
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 90-89  
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 90-89  
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 88-87  

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با حقوق تجارت از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. با سلام و احترام . لطفا راهنمایی فرمایید از چه طریق می توان سوالات کتب تجارت و سایر دروس کارشناسی ارشد پیام نور و البته همراه با پاسخنامه تهیه کرد. با سپاس

  • 1395/4/22

   باسلام.کاربر گرامی،لطفا نام و یا کد درس مورد نظرتان را در قسمت جستجوی سایت وارد نمایید.در صورتی که در سایت نمونه سوال ان درس موجود باشد لینک صفحه آن را به شما نمایش می دهد.همچنین در زیر لینک دانلود هر کتابچه جدولی قرار دارد که تعداد نیمسال های موجود درآن کتابچه به همراه اینکه پاسخنامه دارد و یا خیر آمده است