PNUEB

ثبت نام دانشجویان جدید الورود فاقد پیش دانشگاهی

1393/6/25
877
0
درسال جاری تحصیلی این دانشگاه تسهیلاتی را درخصوص مدرک پیش دانشگاهی - نقل و انتقال ، مهمان شدن،تغییر رشته وشهریه پذیرفته شدگان جدید این دانشگاه فراهم نموده است.

 به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) :درسال جاری تحصیلی این دانشگاه تسهیلاتی را درخصوص مدرک پیش دانشگاهی - نقل و انتقال ، مهمان شدن،تغییر رشته وشهریه پذیرفته شدگان جدید این دانشگاه فراهم نموده است.

درسال جاری تحصیلی این دانشگاه تسهیلاتی را درخصوص  مدرک پیش دانشگاهی - نقل و انتقال ، مهمان شدن،تغییر رشته وشهریه  پذیرفته شدگان جدید  این دانشگاه  فراهم نموده است.

 با توجه  به مراجعات و تماس های مکرر جمعی از پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال جاری (93-94) فاقد مدرک پیش دانشگاهی، در راستای سیاستهای قبلی دانشگاه ، ثبت نام اولیه این قبیل افراد انجام خواهد شد و پس از ارائه مدرک پیش دانشگاهی (تا قبل از پایان نیمسال اول 94-93) نسبت به ثبت نام قطعی و شروع تحصیل ایشان از ابتدای نیمسال دوم 94-93 اقدام می گردد.

توجه : این دسته از عزیزان «از اقدام به انتخاب واحد در نیمسال اول 94-93 و تا زمان ارائه مدرک پیش دانشگاهی اکیداً خودداری کنند».
در راستای مساعدت حداکثری برای تحصیل آسان دانشجویان در دانشگاه پیام نور کلیه مراکز و و احدها نسبت به درخواست مهمانی و یا انتقال و همچنین تغییر رشته دانشجویان جدید الورود و نیز دانشجویان سنوات گذشته، حداکثر مساعدت را انجام خواهند

 با عنایت به مصوبه هیات رئیسه دانشگاه در راستای مساعدت به دانشجویان جدیدالورود در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ثبت نام ایشان با پرداخت صرفاً 50 درصد شهریه ثابت میسر شده است و در همین راستا، مقررگردیده است پرداخت مابقی شهریه ثابت و همچنین متغیر توسط آنها تا پایان نیمسال تحصیلی اول 94-93 انجام شود.

 

برای دریافت فایل pdf  بخشنامه مذکور کلیک نمایید


امتیاز دهید
0
0 رای

ارسال نظر