PNUEB

آغازانتخاب معرفی به استاد نیمسال دوم 95-94

1394/11/21
1532
0
اولین زمان انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال دوم 95-94 پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش محور از 21 بهمن ماه الی 1 اسفند ماه ۹۴ می باشد

 پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) : بنابر آنچه که در  تقویم دانشگاهی سال تحصیلی 95- 94 دانشگاه پیام نور آمده است اولین زمان انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال دوم 95-94 پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش محور از 21 بهمن ماه الی 1 اسفند ماه ۹۴  می باشد که از امروز در سیستم گلستان فعال گردیده است.

در پیام نور دانشجویان کارشناسی که تنها با یک یا دو عنوان درس نظری فارغ التحصیل می شوند می توانند آن دروس را معرفی به استاد بگیرند.

و دانشجویان کارشناسی ارشد نیز که شیوه آموزش محور در صورتی که تنها یک درس نظری باقی مانده داشته باشند می توانند آن درس را نیز به صورت معرفی به استاد اخذ کنند.

نکته مهم : در معرفی به استاد دانشگاه پیام نور تعداد واحد مهم نیست فقط همان یک یا دو عنوان درسی نظری باقی مانده باشد و سایر دروس را گذرانده باشد.
لازم به ذکر است اگر چه زمان انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد در تقویم آموزشی ذکر شده است ولی نحوه برگزاری معرفی به استاد به مراکز تفویض اختیار شده است به این معنی که مرکز می تواند خود تاریخ امتحان معرفی به استاد را تعیین کند.

 توجه:  تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو تاریخ ثبت آخرین نمره در سیستم گلستان است.


دومین مهلت معرفی به استاد در نیمسال دوم 95-94 از 95/02/21 لغایت 95/02/30 می باشد.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

ارسال نظر