PNUEB

آغاز انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد نیمسال اول 96-95 از امروز

1395/6/15
658
0
زمان انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال اول 96-95 پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش محور از امروز 15 شهریور آغاز و تا 10 آذر ماه سال جاری م

 پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) : بنابر آنچه که در  تقویم دانشگاهی سال تحصیلی 96-95  دانشگاه پیام نور آمده است زمان انتخاب واحد و ثبت نمره معرفی به استاد در نیمسال اول 96-95 پیام نور برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش محور از امروز 15 شهریور آغاز و تا 10 آذر ماه سال جاری  می باشد که در سایت گلستان فعال گردیده است.

 

مهلت انتخاب واحد وثبت نمره معرفی به استاد مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آموزش محور

15 شهریور الی 10 آذر ماه سال جاری

 

شرایط اخذ معرفی به استاد:

در پیام نور دانشجویان کارشناسی که تنها با یک یا دو عنوان درس نظری فارغ التحصیل می شوند می توانند آن دروس را معرفی به استاد بگیرند.

و دانشجویان کارشناسی ارشد نیز که شیوه آموزش محور در صورتی که تنها یک درس نظری باقی مانده داشته باشند می توانند آن درس را نیز به صورت معرفی به استاد اخذ کنند.

نکات مهم :

- در معرفی به استاد دانشگاه پیام نور تعداد واحد مهم نیست فقط همان یک یا دو عنوان درسی نظری باقی مانده باشد و سایر دروس را گذرانده باشد.
- اگر چه زمان انتخاب و ثبت نمره معرفی به استاد در تقویم آموزشی ذکر شده است ولی نحوه برگزاری معرفی به استاد به مراکز تفویض اختیار شده است به این معنی که مرکز می تواند خود تاریخ امتحان معرفی به استاد را تعیین کند.
- مراکز و واحدهایی که نسبت به ثبت نمره دانشجویان دچار مشکل هستند می توانند از قسمت ثبت و اصلاح نمره در سیستم گلستان نسبت به انتخاب درس توسط خود کارشناس و  ثبت نمره معرفی به استاد دانشجو اقدام کنند.

 

 توجه:  تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو تاریخ ثبت آخرین نمره در سیستم گلستان است .


امتیاز دهید
0
0 رای

ارسال نظر