PNUEB

دوره ی آموزش زبان دانشگاه پیام نور- ثبت نام آزمون TOEPIC

1395/8/9
2565
0
مركز زبان هاي خارجي دانشگاه پيام نور در نظر دارد آزمون TOEPIC را براي اولين بار در ايران برگزار نمايد.

به گزارش  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb): دانشگاه پیام نور دوره های آموزشی TOEFL,IELTS, TTC را برای دانشجویان دکترای داخل و بورسیه های داخل و خارج و همچنین داوطلبان آزاد برگزارمی نماید.
کلیه داوطلبان و متقاضیان محترم می توانند جهت  ثبت نام از تاریخ 95/8/8 تا 95/8/25 به وب سایت http://www.toepic.ir  مراجعه کنند.ضمناً بر گزاری دوره های آموزشی از تاریخ 1395/9/3 تا 1395/10/6  خواهد بود.    
لازم بذکر است که دوره آموزشی تافل برای آزمون (TOEFL (PBT وآزمونهای داخلی (TOEPIC ،MSRT ،TOLIMO ،MHLE)  بسیار مفید و موثر بوده و نقش بسیار زیادی درکسب موفقیت دانشجویان در آزمون های فوق خواهد داشت.
همچنین به اطلاع مي رساند كه مركز زبان هاي خارجي دانشگاه پيام نور در نظر دارد آزمون TOEPIC را براي اولين بار در ايران برگزار نمايد. اين آزمون در سطح آزمون تافل بوده و كليه دانشجويان دكتراي داخل و بورسيه هاي داخل و خارج و همچنين داوطلبان آزاد نيز مي توانند در اين آزمون شركت نمايند. اولين آزمون درآذر ماه  95 برگزار خواهد شد.
برای اطلاعات بیشتر به سایت مرکز زبانهای خارجی دانشگاه پیام نور مراجعه کنید


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر