PNUEB

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

1393/3/24
1023
0
دکتر کریمی از تمدید مهلت ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت چهاردهم دانشگاه پیام نور تا ۲۸ خردادماه خبر داد

 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون ۹۳ تا ۲۸خرداد ماه

 

 

دکتر کریمی از تمدید مهلت ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد نوبت چهاردهم دانشگاه پیام نور تا ۲۸ خردادماه خبر داد.

بنابر اعلام سازمان سنجش بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد سال ۹۳دانشگاه پیام نور که از سه‌شنبه ۱۳خرداد از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد، و قرار بود تا ۹۳/۳/۲۱ به پایان برسد تا چهارشنبه ۲۸خرداد به مدت یک هفته تمدید شد.

علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند تا هفته آینده یعنی تا پایان روز چهارشنبه ۲۸ خرداد ۹۳با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org نسبت به ثبت نام و ارائه مدارک خود اقدام کنند.
داوطلبان می توانند با توجه به شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای شرکت در آزمون در یک رشته امتحانی ثبت‌نام نموده و با توجه به رشته امتحانی مورد تقاضا، حداکثر ۲۰ کدرشته محل تحصیل را (درصورت وجود) از دفترچه مذکور در فرم تقاضانامه درج نمایند.

 

پذیرش فقط برای مهر ۹۳

پذیرش در این ثبت نام برای نیمسال مهر 93 صورت میگیرد و علاقمندان به شرکت در دوره فراگیر ارشد امسال حداکثر تا 31 شهریور 93 باید فارغ التحصیل شده باشند.

 

هر داوطلب حق انتخاب تنها یک رشته و یک گرایش

هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت چهاردهم  ۵۷۵۰۰ تومان (پنجاه و هفت هزار و پانصد تومان ) است که باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.

پذیرش بر اساس ظرفیت است. در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر در هر کد رشته محل ۱۵نفر به صورت پژوهش محور و در کد رشته محل های تهران نیز 20 نفر به صورت شیوه آموزش محور مجازی نیز پذیرش خواهند شد.


امتیاز دهید
0
0 رای

ارسال نظر