PNUEB

تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 97-96 پیام نور

1397/1/26
257
4
مهمان اضطراری و تعیین محل آزمون نیمسال دوم 97-96 دانشگاه پیام نور از روز اول اردیبشهت 97 آغاز و تا 17 اردیبهشت ادامه دارد.
PnuebNews:

مهمان اضطراری و تعیین محل آزمون نیمسال دوم 97-96 دانشگاه پیام نور از روز اول اردیبشهت 97 آغاز و تا 17 اردیبهشت ادامه دارد.

در ابتدا بهتر است توضیح کوچکی در مورد تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری در دانشگاه پیام نور ارائه دهیم:

مهمان اضطراری و تعیین محل آزمون در دانشگاه پیام نور به چه معناست؟

دانشگاه پیام نور برای راحتی دانشجویان امکانی را فراهم نموده است تا آنها بتوانند شهر و واحد دانشگاهی که می خواهند امتحانات پایان ترم را در آنجا بدهند، تعیین نمایند.

به این عمل که جدا از مهمان موقت یا دائم می باشد، برای دانشجویان کارشناسی ارشد (تعیین محل آزمون) و برای دانشجویان کارشناسی (مهمان اضطراری) گفته می شود.

بدین ترتیب برای مثال اگر دانشگاه محل تحصیل دانشجو در شهر دیگری جز محل سکونت اوست، می تواند درخواست دهد تا امتحانات پایان ترم را در شهر خود بدهد.

کافیست دانشجو در مهلت مقرر شده توسط دانشگاه از طریق پورتال خود در سیستم گلستان و از مسیر زیر درخواست خود را ثبت نماید.

آموزش ---> دانشجو ---> درخواست ها ---> انتخاب محل آزمون

نکات مهم در مورد تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری:

1- دانشجويان بدهكار پس از 24 ساعت از زمان پرداخت شهريه قادربه انتخاب محل آزمون خود مي باشند .

2- در مراكز تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق دانشجو هر رشته صرفاً مجاز به انتخاب رشته های همنام خود در هريک از اين مراكز می باشد. اما برای سایر واحدها محدودیت این چنینی وجود ندارد و دانشجو می تواند بدون داشتن رشته خود در آن واحد، درخواست خود را ثبت نماید.

3- دانشجويان برون مرزی مجاز به انتخاب محل آزمون نمی باشند

4- دانشجویانی که در ابتدای ترم درخواست مهمانی داده اند و با درخواست آنها موافقت شده و در واحدی دیگر مشغول به تحصیل بوده اند، امتحانات پایان ترم آنها نیز در همان مکان برگزار خواهد شد. اما اگر دانشجو درخواست مهمانی نداده و تنها مجوز حضور در کلاسهای واحد دانشگاهی دیگر را گرفته است باید برای تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری خود اقدام نماید.

5- اگر دانشجویی برای تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری درخواستی ثبت نکند، امتحانات پایان ترم او در همان دانشگاه خودش برگزار می گردد و عملا تغییری در محل آزمون او رخ نخواهد داد.

 

 


امتیاز دهید
4
4 رای

ارسال نظر

 1. سلام .چرا سایت به سیما اصلا باز نمی‌کنه این سایت واسه الان که موقع امتحانات هستش خیلی خوبه اما متاسفانه سایته مشکل داره باز نمی‌کنه لطفا پیگیری کامل نمایید برای حل مشکل

 2. سلام
  برای ارزشیابی اساتید هم باید شهریه متغیر رو پرداخت کنیم کنیم و بدهکار نباشیم؟
  چون الآن سیستم قبول نمیکنه.

  • 1397/1/28

   سلام.کاربر گرامی
   هنوز زمان ارزشیابی اساتید اغاز نشده که امکان آن وجود ندارد. ربطی به شهریه شما ندارد

 3. سلام. من این ترم به عنوان مهمان موقت از دانشگاه آبادان به دانشگاه دزفول آمدم. ولی هنگام برگزاری امتحانات بنا به دلایلی باید در شیراز باشم. با توجه به اینکه مهمان موقت هستم امکان گرفتن مهمان اضطراری در شیراز را دارم؟تشکر

  • 1397/1/27

   باسلام.کاربر گرامی
   با شروع مهلت مهمان اضطراری ، درخواست خود را ثبت نمایید. می توانید برای اطمینان از تائید آن نیز با کارشناس رشته خود مشورت کنید

 4. سلام. اگه شهری که انتخاب میکنیم اون رشته رو نداشته باشه.آزمون بصورت حضوری برگزار میشه یا مجازی؟

  • 1397/1/26

   سلام.کاربر گرامی
   در تمامی شهرها بجز تهران، مهم نیست که رشته شما وجود داشته باشد و یا خیر. امتحان در آن مرکز برگزار می شود.