کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته حقوق خصوصی پیام نور

امتیاز دهید
4
45 رای
 1. منابع درسی پیام نور (وضعیت منابع درسی پیام نور) در هر رشته شامل نام دروس ، منابع آن ، تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم هر درس و حذفیات کتب مربوطه می باشد.
 2. لیست ارائه دروس (چارت درسی پیام نور) هم تعداد واحدها و پیش نیازهای هر درس را در دانشگاه پیام نور نشان می دهد.

حقوق خصوصی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته حقوق خصوصی پیام نور از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام

  • 1402/11/17

   علیک سلام

 2. خوبه

 3. سلام منابع و ناشرین حقوق خصوصی سال ۱۴۰۰ را لطفا معرفی کنید.

  • 1400/2/7

   سلام. کاربر گرامی
   برای دریافت لیست وضعیت منابع رشته خودتون، به سایت pnu.ac.ir مراجعه و از بخش معرفی رشته ها، مقطع، رشته و سال ورودی تون رو انتخاب و بعد لیست وضعیت منابعتون رو دانلود کنین

 4. لطفا منابع درسی ارشد حقوق خصوصی ارشد

 5. سلام بنده دانشجوی ارشد دادرسی اداری هستم با توجه به عدم دسترسی به منابع درسی تعیین شده علیرغم جستجوی فراوان در کتابفروشیها وناشرین مخصوصا دو کتاب مربوط به متون حقوقی بزبان خارجی و شرحی بر فصول قانون خدمات مدیریت کشوری به سایت دانشگاه مراجعه نمودم و متاسفانه مشاهده نمودم این رشته ارشد هنوز در لیست گرایشهای دانشگاه ثبت هم نشده تا بتوان از سایت شما استفاده نمایم ..دانشگاه پیشرو که این باشد‌ خدا بفریاد بقیه برسد

  • 1397/2/20

   سلام.کاربر گرامی
   دو تاموضوع؛اول اینکه سایت ما مستقل از دانشگاه پیام نور است و اگر گرایشی در سایت ما نیست نمی تواند دلیلش نبود گرایش در دانشگاه است. هنوز تعدادی از گرایشهای جدید به سایت Pnueb اضافه نشده است.
   دوم اینکه برای تهیه کتب پیشنهاد می شود حتما در اینترنت نیز جستجو کنید. احتمال فراوان به نتایج خوبی خواهید رسید