کتابخانه الکترونیکی pnueb

دانلود نمونه سوالات رشته بازاریابی با جواب

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با بازاریابی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام لطفا نمونه سوالات دروس تحقیقات بازاریابی. و مدیریت برند و بازاریابی شرکتی مربوط به نیمسال های گذشته را کامل بفرمایید چون بصورت ناقص ارائه شده است متشکرم

  • 1401/5/30

   سلام. کاربر گرامی
   خداروشکر پس از دوسال شیوع بیماری کرونا، در نیمسال گذشته پس از دو سال وقفه در برگزاری امتحانات سراسری و متمرکز، امتحانات پایان ترم به روال سابقش برگشت و بصورت حضوری و سراسری و متمرکز برگزار شد. بدین ترتیب بعد از دو سال نمونه سوالات معتبر وجود دارد برای تهیه و اپدیت. روند تهیه و اماده سازی سوالات اغاز شده، ولی خب زمانبر خواهد بود.

 2. با عرض سلام ووقت بخیر
  سوالات درس فرآیند کسب و کار برای ارشد کسب وکار با گرایش زنجیره تامین با کد ۱۲۱۸۸۱۸ وجود ندارد.
  لطفا پیگیری بفرمایید.
  سپاسگزارم

 3. سلام چرا نمونه سوالات استراتژی بازاریابی ، کارشناسی ارشد مدیریت کسب وکار (بازاریابی)رو ندارد

  • 1398/3/19

   سلام.کاربر گرامی
   کد درس مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم

 4. سلام . من عضو شدم و یک مورد سوالات آمار را دانلود کردم . اکنون برای دانلود سوالات دیگر مجددا" عضویت میخواهد. مگر با عضویت در کتابخانه نباید انجام بشود ؟

  • 1396/11/10

   باسلام کاربرگرامی. شما 8 اعتبار دانلود دیگر دارید . لطفاً ابتدا از طریق قسمت ورود کاربران سایت pnueb وارد حساب کاربری خود شوید و س\س اقدام به دانلود نمونه سوالات نمایید . نام کاربری شما جهت ورود به سایت pnueb همان شماره دانشجویی تان می باشد .

 5. برای اینکه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (بازاریابی) بدون کنکور شروع به تحصیل نمایم رهنمایی بفرمایید. برای دانشپذیر شدن چه کتابهایی را مطالعه نمایم. آیا در حال حاضر امکان ثبت نام وجود دارد.

  • 1396/10/25

   باسلام کاربرگرامی. شما می توانید در آزمون فراگیر دوره بعد که ثبت نام آن احتمالاً در خرداد ماه یا تیرماه آغاز می باشد ، شرکت کنید . در مورد دروس و کتابهای مورد مطالعه برای این رشته نیز در همان دفترچه که هنگام ثبت نام منتشر خواهد شد می توانید لیست دروس و منابع را دریافت نمایید .