کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

برنامه امتحانات رشته مهندسی عمران

امتیاز دهید
5
2 رای
  1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
  2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
  3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

مهندسی عمران

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با برنامه امتحانات رشته مهندسی عمران از قسمت زیر ارسال کنید)

  1. سلام خسته نباشید.باتشکر از سایت فوق العاده تون.ببخشید چرا برنامه امتحانات این ترم نیمسال دوم96-95 دانلود نمیشه؟؟؟من واسه برنامه ریزی انتخاب واحدم خیلی ازش استفاده میکنم ممنون میشم اگه مشکلشو برطرف کنید.لطفا سریع تر رسیدگی کنین خیلی ممنونم

    • 1395/11/3

      باسلام.دوست عزیز ، برنامه امتحانات بتفکیک هر رشته برروی سایت قرار گرفته است.همچنین فایلهای برنامه امتحانی بصورت کلی در متن خبر نیز وجود دارد.از انجا نیز می توانید دریافت کنید