کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود برنامه امتحانات رشته زبان ادبیات فارسی پیام نور

امتیاز دهید
3
20 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود برنامه امتحانات رشته زبان ادبیات فارسی پیام نور از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام من نمیدونم چجوری وارد پورتال خودم بشم و چجوری وارد کلاس آنلاین بشم میشه توضیحی بدین

  • 1399/8/23

   سلام. برای استفاده از سامانه کلاس مجازی بین ده الی بیست روز از زمان انتخاب واحد شما باید گذشته باشد تا دسترسی شما ایجاد شده باشد.
   برای اطلاع از آدرس سامانه کلاس مجازی ، وارد سایت دانشگاه شهرتون و یا سایت http://lmsmap.pnu.ac.ir/portal/home/ شوید

 2. کتاب سبک شناسی 2

 3. تشکر

 4. با تشکر از زحمات مدیریت محترم سایت

 5. با تشکر از سایت خوب شما

 6. با سلام . چرا زبان و ادبیات فارسی برنامه امتحانی ندارد ؟

  • 1395/11/6

   باسلام.کاربر گرامی، برنامه امتحانی رشته فوق اپدیت شده است. لطفا خبر مربوط به برنامه امتحانات را در اخبار پیام نور مطالعه کنید. نحوه دریافت برنامه امتحانات و لینک های دانلود کلی برنامه در متن خبر وجود دارد

 7. خوب

 8. good

 9. چرادانلودرایگان نداره

  • 1395/10/15

   باسلام.کاربر گرامی، نمونه سوالات دروس عمومی ، جزوات ، خلاصه دروس و لیستهای وضعیت منابع ، برنامه امتحانات و لیست ارائه دروس بصورت رایگان در سایت قرار گرفته است