کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود برنامه امتحانات رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی

امتیاز دهید
4
2 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

تربیت بدنی و علوم ورزشی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود برنامه امتحانات رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام امید که صحتمند بوده باشید من تازه در رشته مدیریت ورزش گرایش مدیریت بازاریابی ورزشی ثبت نام کرده مراجع و کتاب های مربوط به این گرایش را از کجا دریافت کنم؟

  • 1399/9/12

   سلام خدمت شما
   هر رشته در دانشگاه پیام نور دو لیست دارد، یکی لیست ارائه دروس و یکی لیست وضعیت منابع
   در لیست وضعیت منابع نام هر کتاب به همراه مشخصات آن نوشته شده است. در لیست ارائه دروس یا همان چارت درسی، لیست دروسی که در طول تحصیل باید پاس کنید، اورده شده است.
   برای دانلود این دو لیست، وارد سایت pnu.ac.ir شده و از قسمت معرفی رشته ها اقدام کنید.