کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود برنامه امتحانات رشته حقوق خصوصی پیام نور

امتیاز دهید
5
1 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

حقوق خصوصی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود برنامه امتحانات رشته حقوق خصوصی پیام نور از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. باسلام وعرض خسته نباشید
  عرض شود برخی آیتم های رشته ارشدحقوق خصوصی اصلابروزنیست ازجمله؛
  ۱-برنامه امتحانی ترم اول۱۴۰۰ندارد.
  ۲-لیست دروس ومنابع بروزرسانی نشده ومربوط به سال۹۸هست.
  ۳-سوالات بعضی دروس صرفاتا۹۸هست.
  لطفااین مواردرابررسی وبروزرسانی فرمائید.
  باتشکروسپاس فراوان

  • 1400/9/3

   سلام. کاربر عزیز
   برنامه امتحانات و لیست وضعیت منابع و ارائه دروس به دلیل اینکه در طول سایت چندین بار تغییر می کند، در سایت اپدیت نشده است. همچنین از سال 98 به بعد بخاظر شرایط کرونایی، ازمون ها سراسری نبودند و به همین دلیل نمونه سوالی در این سالها نیست که در کتابچه ها قرار دهیم

 2. سلام من توکتابخانه ثبت نام کردم . 5500 تومان حق عضویت هم پرداخت کردم اما تامیام نمونه سوال دانلود کنم باز میگه حق عضویت پرداخت کنید .

  • 1396/9/22

   سلام.کاربر گرامی، لطفا مشکل خود را با جزئیات بیشتر از طریق بخش پشتیبانی در بالای سایت برای واحد پشتیبانی ارسال کنید تا بررسی کنیم