کتابخانه الکترونیکی pnueb

علوم قرآنی 1 (وحی ، نزول)

کد درس: 1220744

تاریخ بروزرسانی: 1399/5/13

حجم فایل: 1.83 مگابایت

تعداد بازدید :

معرفی : کتابچه نمونه سوالات علوم قرآنی 1 (وحی ، نزول) پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس علوم قرآنی 1 (وحی ، نزول) می باشد که به صورت کاملا طبقه بندی شده در رشته مخصوص به خود و در یک فایل قرار داده شده است.
این کتابچه هر ترم به روز رسانی شده و آخرین سوالات پایان ترم پیام نور در سریعترین زمان ممکن به آن اضافه می شود.
کتابچه فعلی شامل 5 دوره نمونه سوال می باشد که از نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 96-95 تا نمونه سوال امتحانی نیمسال تابستان 98 در آن قرار داده شده است. اطلاعات کامل سوالات موجود در کتابچه به همراه موجود بودن پاسخنامه را می توانید از جدول زیر مشاهده نمایید:

امتیاز دهید
3
8 رای
به موجود بودن جواب تستی و تشریحی در جدول ذیل توجه کنید
پس از دانلود کتابچه بالا نمونه سوالات زیر را در آن مشاهده خواهید کرد: (نیمسال هایی که دارای پاسخ هستند جلوی آن نوشته شده است با جواب)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال تابستان 98  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 98-97  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 97-96  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 97-96  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 96-95  (با جواب تستی)

کتاب های متفرقه

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با علوم قرآنی 1 (وحی ، نزول) از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. باسلام میشه بگید چطور خلاصه جزوات و نمونه سوال میشه دانلود کرد باید ثبت نام و وجه پرداختی واریز کرد تا بشه دانلود کرد به غیر عمومی؟ ایا هر ترم اپدیت میشن ، لطفا جواب بدید من در دانلود سوالات به مشکل خوردم .

  • 1396/11/13

   باسلام کاربرگرامی. جزوات و خلاصه دروس رایگان و بدون پرداخت هزینه ای می باشند . جهت دانلود نمونه سوالات شما می توانید از طریق عضویت در سایت pnueb و ‍‍برداخت میلغ 5500 تومان حق عضویت نیمسال جاری اعتبار دانلود 9 کتابچه نمونه سوال تخصصی را دریافت نمایید . درصورتیکه عضو سایت pnueb نباشید نیز بابت دانلود هر کتابچه نمونه سوال تخصصی مبلغ 1000 تومان برداخت می کنید . یادآور می شویم که تمامی نمونه سوالات دروس عمومی رایگان می باشد .

# برچسب ها