کتابخانه الکترونیکی pnueb

مدیریت تحول و بهبود سازمانی در بخش دولتی

کد درس: 1218601

تاریخ بروزرسانی: 1398/10/14

حجم فایل: 1.66 مگابایت

تعداد بازدید :

معرفی : کتابچه نمونه سوالات مدیریت تحول و بهبود سازمانی در بخش دولتی پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس مدیریت تحول و بهبود سازمانی در بخش دولتی می باشد که به صورت کاملا طبقه بندی شده در رشته مخصوص به خود و در یک فایل قرار داده شده است.
این کتابچه هر ترم به روز رسانی شده و آخرین سوالات پایان ترم پیام نور در سریعترین زمان ممکن به آن اضافه می شود.
کتابچه فعلی شامل 3 دوره نمونه سوال می باشد که از نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 97-96 تا نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 98-97 در آن قرار داده شده است. اطلاعات کامل سوالات موجود در کتابچه به همراه موجود بودن پاسخنامه را می توانید از جدول زیر مشاهده نمایید:

امتیاز دهید
5
1 رای
به موجود بودن جواب تستی و تشریحی در جدول ذیل توجه کنید
پس از دانلود کتابچه بالا نمونه سوالات زیر را در آن مشاهده خواهید کرد: (نیمسال هایی که دارای پاسخ هستند جلوی آن نوشته شده است با جواب)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 98-97  (با جواب تستی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال اول 98-97  (با جواب تستی و تشریحی)
 • نمونه سوال امتحانی نیمسال دوم 97-96  (با جواب تستی و تشریحی)

کتاب های متفرقه

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با مدیریت تحول و بهبود سازمانی در بخش دولتی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. واقعا متاسفم.این سایت شما عملا بازی کردن با اعتماد مردمه.شما که از کارکرد سایتتون مطمئن نیستید چرا با وقت و زمان مردم بازی می کنید؟یک ساعته که ثبت نام کردم .9100پول دادم سرآخر هم دست خالی یک مورد نتوانستم دانلود داشته باشم.سیستم بی حساب و کتاب همینه دیگه.یعنی واقعا کسی نیست از شماها بپرسه به کدام قاعده دارید با اعصاب ملت ور می رید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • 1399/2/26

   سلام. کاربر عزیز
   سایت ما بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارد، و همچنین راه های متعدد پشتیبانی. گاهی اوقات مشکلاتی در زمینه پرداخت بوجود امده که ان هم دست ما نیست، از سمت بانک است. ولی تیم پشتیبانی ما اینجا پاسخگوی تمامی مشکلات خواهند بود. در قسمت پشتیبانی هم ایمیل ، هم آدرس ادمین تلگرام وجود دارد برای پیگیری موضوع
   مشکلتون رو ارسال کنید تا سریعا بررسی و رسیدگی کنیم. مطمئن باشید تمام تلاش ما این است کاربران سایت راضی باشند

# برچسب ها