PNUEB

راهنمای دروس الکترونیکی جهت انتخاب واحد ترم دوم95-94

1394/10/21
5913
1
مشخصه دروس الکترونیکی آن است که در مقابل عنوان درس گزینه ی «الکترونیکی» و «قطب ارائه کننده» درج شده است

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور(pnueb) : راهنمای دروس الکترونیکی جهت انتخاب واحد در نیمسال دوم 95-94 بشرح ذیل به اطلاع می رسد.

 

«راهنمای دروس الکترونیکی جهت انتخاب واحد در نیمسال دوم 95-94»

       دانشجویان گرامی با در نظر گرفتن موارد ذیل نسبت به انجام انتخاب واحد اقدام نمایند:

 1.      هر دانشجو هنگام انتخاب هر درس دقت نماید چنانچه آن درس با هردو کد عادی و الکترونیکی ارائه شده می تواند به صورت اختیاری آن درس را بصورت عادی و یا بصورت الکترونیکی اخذ نماید و در صورتی که فقط برای آن درس کد الکترونیکی ارائه شده است دانشجو صرفاَ می تواند آن درس را به صورت الکترونیکی اخذ نماید.

2.      مشخصه دروس الکترونیکی آن است که در مقابل عنوان درس گزینه ی «الکترونیکی» و «قطب ارائه کننده» درج شده است.

3.      حضور در کلاسهای الکترونیکی دانشگاه پیام نور نیز همچون کلاسهای حضوری اختیاری است؛ با این تفاوت که کلاس های الکترونیکی ضبط شده و در هر زمان توسط دانشجو قابل بهره برداری می باشد.

4.      فایل راهنمای اساتید و دانشجویان جهت استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی از طریق پورتال دفتر آموزش های آزاد و چندرسانه ای به آدرس elearning.pnu.ac.ir در دسترس می باشد .

5.      «قطب برنامه ریزی درسی» صرفا وظیفه ی برنامه ریزی، هماهنگی و تشکیل کلاسهای الکترونیکی را دارست و دانشجو در مرکز/واحد محل تحصیل خود در امتحانات پایان ترم شرکت خواهد کرد.

6.      نحوه تشکیل کلاسهای الکترونیکی بدین صورت است که دانشجو ابتدا می بایست از طریق نام کاربری (شماره دانشجویی) و گذرواژه (کد ملی) وارد سامانه آموزش الکترونیکی به آدرس Lms.pnu.ac.ir شده و از کلاسهای الکترونیکی بهره مند شود. از وارد کردن عدد صفر در ابتدای کد ملی می بایست اجتناب شود.

7.      دانشجویان می بایست طبق برنامه کلاسی که در برگه انتخاب واحد ایشان درج شده است وارد سامانه LMS شده و از کلاس درس الکترونیکی استفاده نمایند.

8.      برای کلیه کلاسهای الکترونیکی همانند دروس عادی نمره میان ترم قابل اعمال بوده و نحوه اعمال نمره میان ترم و چگونگی شرکت در امتحان میان ترم در موعد تشکیل کلاسهای الکترونیکی از سوی اساتید مربوطه به دانشجویان اطلاع رسانی می شود.

9.      برگزاری امتحانات پایان ترم دروس الکترونیکی دقیقاً همانند دروس عادی و در تاریخ مشخص شده در کارت آزمون دانشجویان و کما فی السابق در مرکز محل تحصیل دانشجو انجام خواهد پذیرفت . بنابراین دقت شود که قطب های استانی فقط وظیفه تشکیل کلاس های درسی را به عهده دارند و امتحانات پایان ترم دانشجویان همانطور که اشاره شد در مرکز محل تحصیل دانشجو برگزار خواهد شد.

10.  منابع دروس الکترونیکی دقیقاً همان منابع درسی مربوط به سایر دانشجویان می باشد و برای همه گروه های درسی (چه الکترونیکی چه غیر الکترونیکی) بایستی استفاده شود.

 

 


امتیاز دهید
3
66 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

  1. سلام وقت بخیر.یک درس به دروس الکترونیکیم اضافه کردم ولی هنوز داخل سامانه lmsثبت نشده باید چکار کرد

    • 1399/1/15

      سلام. تا 3 الی 7 روز کاری زمان میبره اضافه بشه به حسابتون