PNUEB

شروع امتحانات تابستان 1400 دانشگاه پیام نور با وجود تعطیلی ها

1400/5/23
408
1
آیا با تعطیلات در نظر گرفته شده، تاریخ امتحانات تابستان 1400 پیام نور تغییر می کند.
PnuebNews:

براساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور و آنچه که در ابتدای ترم تابستان 1400 اعلام شد، آزمون های پایان ترم تابستان پیام نور از روز 26 مرداد ماه آغاز و تا 4 شهریور ادامه دارد.

ولی امروز 23 مرداد خبری منتشر شد مبنی بر تعطیلی 6 روزه کشور. به عبارتی از روز دوشنبه 25 مرداد ماه لغایت شنبه 30 مرداد کشور به حالت تعطیل در می آید.

با انتشار این خبر برای دانشجویان پیام نور سوال پیش آمد که سرنوشت امتحانات پایان ترم آنها چه خواهد شد.

طبق بررسی های صورت گرفته و براساس اعلام آقای بهروز مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور، به دلیل اینکه امتحانات این دانشگاه بصورت تمام الکترونیکی می باشد و نیازی به حضور دانشجویان نیست، امتحانات پایان ترم دانشگاه لغو نخواهد شد و طبق برنامه اعلامی قبلی برگزار می شود.

بدین ترتیب تغییری در زمان آزمون های پایان ترم 1400 تابستان پیام نور داده نشده و دانشجویان باید در زمان های اعلام شده قبلی در آزمون ها شرکت نمایند. برگزاری آزمون ها هم از طریق اپلیکیشن پیام من، سامانه های کلاس مجازی و یا راه هایی است که اساتید اعلام می کنند.

چنانچه تصمیم دانشگاه در زمینه ایام امتحانات تابستان 1400 تغییر کرد و برنامه زمانی امتحانات دستخوش تغییر شد، حتما از طریق همین خبر اطلاع رسانی خواهیم نمود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار با ما همراه باشید.


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

  1. سلام سامانه پیام من اجازه ورود به کلاس ها تابستان را نمی دهد و پیام می دهد از صفحه اول عضویت خود را تقویت نمایید. اما هیچ امکانی محیا نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

    • 1400/5/24

      سلام. نزدیک ایام امتحانات هستیم و گمان میکنم بخاطر همین این مشکل بوجود امده است