PNUEB

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی سال 1400

1400/6/29
571
0
نتایج انتخاب رشته از طریق کنکور سراسری و یا پذیرش بدون کنکور از مورخ ...
PnuebNews:

روند پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه ها و موسسات دولتی و غیردولتی  چند سالی است که به دو روش بدون کنکور و یا از طریق کنکور سراسری انجام می شود. در هر دو روش متقاضیان از طریق سایت سنجش نسبت به انتخاب رشته - محل اقدام می کنند و برای اطلاع از پذیرش نهایی باید صبر کنند تا سازمان سنجش نتایج را اعلام کند.

طبق سنوات گذشته نتایج نهایی انتخاب رشته ها معمولا در دهه دوم یا سوم شهریور ماه اعلام می شد، ولی امسال و با توجه به اتمام شهریور ماه هنوز خبری از نتایج نیست.

شنیده ها و شایعات بسیاری پیرامون سازمان سنجش و کنکور کارشناسی سال 1400 شنیده می شود. از استاندارد نبود سوالات و حذف با تاثیر مثبت آنها، تا شایعات لو رفتن سوالات و یا نرسیدن نتایج آزمون های عملی و ... . البته سازمان سنجش در اطلاعیه ای تاخیر در اعلام نتایج را به شرایط کرونایی و تعطیلات متعدد و برگزاری دیرهنگام آزمون های عملی  نسبت داده است و اعلام کرده که در دهه اول مهرماه نتایج نهایی انتخاب رشته ها منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی سال 1400

براساس شنیده ها ، نتایج نهایی کنکور سراسری سال 1400 دانشگاه ها و موسسات دولتی در دهه اول مهرماه توسط سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود (البته هنوز این زمان هم قطعی نشده ولی اخبار موثقی وجود دارد که تا قبل از ده مهر نتایج اعلام خواهد شد)

با اعلام نتایج، به تمامی پذیرفته شدگان مهلت داده خواهد شد تا برای ثبت نام و تکمیل مدارک به دانشگاه های پذیرفته شده مراجعه و یا ازطریق مجازی نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج متقاضیان پذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی کارشناسی سال 1400

نتایج متقاضیان پذیرش بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی سال 1400 نیز همزمان با داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری و از طریق سایت سنجش اعلام خواهد شد.  بدین ترتیب ان شاالله در بازه زمانی اول تا ده مهر تکلیف کنکور کارشناسی سال 1400 مشخص می شود.

به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی سال 1400 ، از طریق همین خبر به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

با ما همراه و در ارتباط باشید.

برای ارتباط با ما می توانید از طریق بخش ارسال نظر در پایین همین خبر و یا راه های ارتباطی که در قسمت پشتیبانی درج شده استفاده کنید.


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر