PNUEB

خانم بازیگر استاد دانشگاه پیام نور شد

1400/8/15
548
0
بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 در تهران است. او با سریال مسافری از هند شناخته شد و توانست
PnuebNews:

بهنوش طباطبایی متولد 27 اردیبهشت 1360 در تهران است. او با سریال مسافری از هند شناخته شد و توانست در سالهای بعد، با انتخاب درست نقش هایش به یکی از بازیگران مشهور ایران مبدل شود.

او که نامزدی دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فجر را در کارنامه خود دارد، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته کامپیوتر است. مقطع کارشناسی سقف آرزوهای او نبود و برای ادامه تحصیل رشته روانشناسی را انتخاب و در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل شد. او که چند سالی است در پروژه های سینمایی گزیده کار شده، بیشتر وقت خود را صرف ورزش و تحصیل کرد و رشته روانشناسی را تا مقطع دکتری ادامه داد و توانست با پشتکار، مدرک دکتری روانشناسی را اخذ نماید.

به دلیل تحصیل خانم طباطبایی در دانشگاه پیام نور و آشنا بودن ایشان با ساختار این دانشگاه، پس از اتمام تحصیل از ایشان دعوت شد تا به کسوت استادی در دانشگاه پیام نور درآیند. این خبر برسر زبانها بود تا اینکه بتازگی و با انتشار یک استوری، خانم طباطبایی اعلام کرد که استاد دانشگاه پیام نور شده و بر اعتبار خبر فوق صحه گذاشت. همچنین وی با تعدادی از دانشجویان خود نیز عکسی را به یادگار ثبت و در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که با استقبال بسیار خوب مخاطبان قرار گرفت. البته برخی نیز متاسفانه نسبت به این موضوع گارد منفی گرفتند و یا به تمسخر آن پرداختند، بی اطلاع از اینکه خانم طباطبایی برای کسب این جایگاه بسیار تلاش کرده اند و از علم کافی نیز برخوردارند.

سایت کتابخانه الکترونیکی pnueb برخود لازم می داند از همین طریق، ورود خانم بهنوش طباطبایی به عرصه تدریس را به ایشان تبریک و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون نماید. امیدواریم که پشتکار خانم طباطبایی الگوی خوبی برای دانشجویان پیام نوری به خصوص بانوان باشد و بدانند که با تلاش می توان به تمامی اهداف دست پیدا کرد.


امتیاز دهید
5
1 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر