PNUEB

نحوه پیگیری و رفع مشکلات سامانه های آزمون مجازی پیام نور

1400/10/6
1740
0
چنانچه برای شرکت در آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به مشکل خوردید، لازم است که ...
PnuebNews:

از روز دوم دی ماه 1400 امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور آغاز شد. امتحانات دانشگاه که این ترم هم در بستر اینترنت و با کمک سامانه های کلاس آنلاین، اپلیکیشن پیام من و سایر شبکه های اجتماعی برگزار می شود متاسفانه با مشکلاتی همراه بوده که در این چند روز توسط شما عزیزان به دفعات برای ما گزارش شده است.

نبود نام درس در لیست آزمون ها، از عدم پذیرش جواب، مشکل در ثبت پایان آزمون، پاسخ به سوالات تشریحی، عدم اتصال به سامانه و ... از جمله موضوعاتی است که در این چند روز از طرف شما عزیزان برای ما بازگو شده و خواهان پیگیری جهت رفع آن شده اید.

در این مورد لازم است که ابتدا توضیحی به شما عزیزان ارائه کنیم. وب سایت pnueb.com مستقل از دانشگاه پیام نور است و در تصمیمات و سامانه های این دانشگاه نقش و تاثیری ندارد. تنها کاری که ما می توانیم بکنیم این است که شما دانشجویان گرامی را راهنمایی کنیم چگونه و از چه طریقی مشکلتون رو پیگیری و برطرف کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه پیگیر مشکلات خود در سامانه های آزمون آنلاین پیام نور باشید.

نحوه پیگیری و رفع مشکلات سامانه های آزمون آنلاین دانشگاه پیام نور

آزمون های پایان ترم اول 1400-1401 دانشگاه پیام نور اکثرا در بستر سامانه های استانی کلاس مجازی یا همان LMS برگزار می شود. این سامانه ها استانی است و پشتیبانی آن نیز برعهده مرکز استان است. برای مثال تمامی شهرهای استان اصفهان به سامانه کلاس مجازی استان اصفهان وصل می شوند و پشتیبانی این سامانه برعهده مرکز اصفهان است.

اگر برای آزمون های پایان ترم در سامانه های Lms مشکلی دارید، به پشتیبانی سامانه کلاس مجازی استانتون تماس بگیرید و برای اینکه بتوانید راه های ارتباطی با پشتیبانی سامانه کلاس مجازی را پیدا کنید، به سایت پیام نور شهر و یا استانتون سری بزنید.

مثلا اگر ساکن استان خراسان رضوی هستید، ابتدا سایت دانشگاه شهرتون رو چک کنین. اگر راه ارتباطی با پشتیبان سامانه در آن نبود، سایت دانشگاه پیام نور مشهد را بررسی کنید. و به همین ترتیب برای کل استان های کشور این روش قابل اجراست. ابتدا سایت دانشگاه شهرتون و اگر نبود سایت دانشگاه مرکز استانتون.

اگر آزمون پایان ترم شما در سامانه پیام من برگزار می شود و با مشکل مواجه شدید، به پشتیبانی این اپلیکیشن پیام بدهید. حتما به یاد داشته باشید که بعد از ارسال تیکت به پشتیبانی پیام من، حتما کدرهگیری خود را یادداشت کنید. برای پیگیری های آینده و اطلاع از پاسخ دانشگاه به آن کد رهگیری نیاز دارید.

پشتیبانی اپلیکیشن پیام من پیام نور

به امید خدا که در برگزاری آزمون های پایان ترم هیچ مشکلی برای شما بوجود نخواهد آمد و خواهید توانست امتحانات را با نمرات خوب پاس نمایید.


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر