PNUEB

لیست دروس کتاب باز (open book) نیمسال دوم 00-01 پیام نور

1401/3/16
826
0
لیست دروس کتاب باز نیمسال دوم 1400-1401 دانشگاه پیام نور منتشر شد
PnuebNews:

دانشگاه پیام نور یکی از معدود دانشگاه های کشور است که براساس منابع و رفرنسهای معتبر و معین شده سراسری، نسبت به تدریس و امتحان پایان ترم اقدام می نماید. این فرآیند که از همان ابتدای تاسیس دانشگاه پیام نور وجود داشته سبب شده تا در برخی رشته ها و برای برخی دروس، مطالعه حجم سنگین کتابها سخت و حتی غیرممکن باشد و یادگیری آنها برای آزمون پایان ترم کاری دشوار. از همین رو دانشگاه پیام نور تصمیم گرفته برای برخی دروس امکانی را فراهم کند که دانشجو در جلسه آزمون پایان ترم به همراه کتاب یا جزوه حاضر شود و بتواند با مراجعه به منبع پاسخ ها را بنویسد.

به این رویه اصطلاحا آزمون های کتاب باز یا Open book گفته می شود.

برای دروسی که دانشگاه اعلام می کند بصورت کتاب باز هستند، دانشجو می تواند جزوه یا خود کتاب را در روز امتحان به همراه خود به جلسه آزمون ببرد.

لیست دروس کتاب باز معمولا در ابتدای امتحانات هر ترم توسط دانشگاه پیام نور منتشر می شود. بتازگی نیز لیست دروس کتاب باز نیمسال دوم 1400-1401 منتشر شده که در ادامه شما عزیزان می توانید این لیست را مشاهده نمایید.

لیست دروس کتاب باز (Open Book) نیمسال دوم 1400-1401 دانشگاه پیام نور

در زیر می توانید لیست دروس کتاب باز پایان ترم 1400-1401 پیام نور را مشاهده نمایید.

لیست دروس کتاب باز

دقت داشته باشید که امتحانات این دروس بصورت حضوری و سراسری خواهد بود، فقط شما اجازه خواهید داشت که در جلسه آزمون با جزوه یا کتاب خود حاضر شوید.

نکته خیلی مهم: در امتحانات کتاب باز تنها داشتن جزوه و کتاب مجاز است. از بردن برگه نمونه سوال، گوشی همراه و ... به داخل جلسه امتحان خودداری کنید.

 


امتیاز دهید
3
3 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر