PNUEB

امکان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری ترم تابستان 1401 پیام نور

1401/5/9
238
2
امکان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری ترم تابستان 1401 از روز دوشنبه 10 مرداد ماه آغاز شده و تا...
PnuebNews:

همانطور که پیش از این در بخش اخبار پیام نور سایت Pnueb اعلام شده بود، آزمون های پایانترم تابستان 1401 دانشگاه پیام نور بصورت حضوری و سراسری برگزار خواهد شد و برای اینکه دانشجویان از بابت دوری محل دانشگاه و موضوعات دیگر نگرانی نداشته باشند، برای اولین بار امکان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری در ترم تابستان 1401 نیز فراهم گردیده است.

براساس تقویم زمانی پیام نور، امکان تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری ترم تابستان 1401 از روز دوشنبه 10 مرداد ماه آغاز شده و تا شنبه 15 مردادماه از طریق سیستم گلستان ادامه دارد.

دانشجویان و متقاضیان تغییر محل آزمون می توانند در این مهلت با مراجعه به سیستم گلستان، درخواست خود را ثبت کنند.

10 نکته مهم در مورد تغییر محل آزمون در ترم تابستان 1401

1- برای اینکه شما بتوانید درخواست تغییر محل آزمون در سیستم گلستان ثبت کنید، بدهی شهریه نباید داشته باشید. داشتن بدهی شهریه سبب می شود تا دسترسی شما برای تغییر محل آزمون بسته باشد. توجه داشته باشید که پس از پرداخت شهریه، ممکن است تا 48 ساعت زمان ببرد تا دسترسی شما باز شود.

2- درخواست های تغییر محل آزمون براساس ظرفیت های اعلامی دانشگاه ها تائید می شود. بنابراین حتما حتما در همان روزهای ابتدایی درخواست خود را ثبت کنید. ممکن است بعد از چند روز دانشگاه مورد نظر شما دیگر ظرفیت پذیرش نداشته باشه.

3- ثبت درخواست شما برای تغییر محل آزمون کافی نیست. به یاد داشته باشید که این درخواست باید توسط دانشگاه مبدا هم مورد تائید قرار گیرد تا تغییر محل آزمون نهایی شود.بعد از تائید دانشگاه مقصد، در کارت ورود به جلسه شما، محل آزمون همان دانشگاهی که درخواست دادید ثبت می شود.

4- بعد از درخواست شما برای تغییر محل آزمون و تائید دانشگاه، هزینه تغییر محل آزمون برشهریه شما نیز اعمال می شود. (حدود 80 هزار تومان به شهریه متقاضیان اضافه می شود)

5- دانشجویانی که به دانشگاه دیگر مهمان شده اند، دیگر نیاز نیست که به همان دانشگاه تغییر محل ازمون بدهند. ازمون انها به هر حال درهمان دانشگاه مهمان شده برگزار می شود.

6- محدودیتی بابت وجود رشته مشابه در دانشگاه مقصد برای تائید محل ازمون وجود ندارد، به جز دانشگاه های شهر تهران که باید حتما رشته شما را داشته باشند تا مورد تائید قرار گیرد.

7- چنانچه قصد تغییر محل آزمون خود را ندارید و در همان دانشگاهی که هستین تمایل به حضور در امتحانات دارین، لازم نیست کاری انجام دهید و امتحانات شما در همان دانشگاه برگزار می شود.

8- تغییر محل آزمون هم برای دانشجویان مقطع کارشناسی امکان پذیر است و هم دانشجویان مقطع ارشد.

9- دانشجویان ترم آخر نیز می توانند از این امکان استفاده کنند. محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

10- در صورتی که دانشگاه مورد نظر شما ظرفیت خالی برای پذیرش نداشته باشه، یک روز بعد مجدد امتحان بفرمایید. دیده شده در برخی اوقات، ظرفیت دانشگاه ها اضافه می شود.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

 1. سلام
  من ورودی1401_1402 هستم الان ترم اول ثبت نام کردم میخواستم ببینم زمان تغییر محل آزمون ها در آذر و دی1401 کی هست؟؟؟

  • 1401/6/16

   سلام. یک ماه پیش از شروع امتحانات. پیشنهاد می کنم در کانال تلگرامی سایت ما عضو شده تا از جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها مطلع بشین. مهلت ها و تاریخ های اقدامات دانشجویی در کانالمون درج میشه.
   t.me/pnuebchannel

 2. سلام
  برای من بعد از ثبت درخواست گزارش 428(کارت ورود به جلسه امتحان ) بلافاصله تغییر کرد مرکز امتحان .هزینه هم 87000تومن بود . ولی هنوز این هزینه در قسمت بدهی ها نیست و قابل پرداخت نیست .
  ممنون

  • 1401/5/10

   سلام. بسیار هم خوب، پس مورد تائید قرار گرفته ان شاالله. هزینه به شهریتون اضافه میشه. شاید پس از یک الی دو روز