PNUEB

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی و پذیرش براساس سوابق سال 1401

1401/5/31
547
0
بعد ازانتخاب رشته داوطلبان و متقاضیان مقطع کارشناسی، سوالاتی بسیاری در موضوع زمان ...
PnuebNews:

بعد از اعلام رتبه بندی داوطلبان کنکور کارشناسی 1401، از 18 مرداد انتخاب رشته داوطلبان آغاز و همزمان با انتخاب رشته داوطلبان، مهلت ثبت نام  متقاضیان پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی نیز آغاز شد.

بعد ازانتخاب رشته داوطلبان و متقاضیان مقطع کارشناسی، سوالاتی بسیاری در موضوع زمان اعلام نتایج انتخاب رشته ها به پشتیبانی سایت Pnueb ارسال شد. داوطلبان که استرس و انتظار بسیاری را تحمل می کنند که کاملا هم به حق است، می خواهند بدانند که چه زمانی نتایج نهایی انتخاب رشته ها اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته مقطع کارشناسی سال 1401

در دو سالی که کشور با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کرد، برگزاری آزمون های سراسری و اعلام نتایج آنها با مشکلات بسیاری همراه بود و معمولا اعلام نتایج دیرتر از معمول صورت می گرفت. برای مثال در سالهای قبل کرونا، نتایج نهایی آزمون کنکور کارشناسی در دهه سوم شهریور منتشر می شد، ولی در سال 1400 نتایج انتخاب رشته ها در مهر ماه منتشر شد.

نتایج نهایی کنکور کارشناسی  سال 1401 در روز دوشنبه 28 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

زمان و نحوه برگزاری کلاسهای ورودی های سال 1401 دانشگاه ها

براساس بخشنامه وزارت علوم، کلاسهای درسی در تمامی دانشگاه ها باید به حالت عادی بازگشته و حضوری برگزار شود. البته وزارت علوم به دانشگاه ها این اختیار را داده تا براساس شرایط و به حدنصاب نرسیدن دانشجویان، برخی کلاسها را بصورت الکترونیکی برگزار کند، ولی در هر حال غالب کلاسها بصورت حضوری خواهد بود.

دانشجویان جدیدالورود سال 1401 نیز بعد از ثبت نام و انتخاب واحد در دانشگاه پذیرفته شده، باید آماده حضور در کلاسهای درسی شوند. البته زمان شروع کلاسها برای دانشجویان جدید دردانشگاه ها مختلف، متفاوت است و همه در یک روز معین شروع نمی شود، ولی به امید خدا از دهه دوم مهرماه شاهد حضور اکثر دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه ها خواهیم بود.

به امید اینکه سال تحصیلی 1401-1402 بخوبی و بدور از هرگونه بیماری و مشکلی برگزار شود.

 

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر