PNUEB

نحوه دریافت معافیت تحصیلی از سایت epolice

1401/6/27
685
0
برای ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع مختلف ، مدارکی لازم است که یکی از آنها اعلام وضعیت نظام وظیفه ...
PnuebNews:

همانطور که پیش از این و در خبر نحوه دریافت تائیدیه تحصیلی اعلام شد، برای ثبت نام پذیرفته شدگان مقاطع مختلف در دانشگاه ها، مدارکی لازم است که یکی از آنها اعلام وضعیت نظام وظیفه و دارا بودن معافیت تحصیلی است.

برای دریافت مدرکی مبنی بر معافیت تحصیلی پیش از این لازم بود که به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنید، ولی دیگر نیازی به مراجعه نیست و شما می توانید از طریق اینترنت، معافیت تحصیلی خود را دریافت کنید. برای مشاهده آموزش چگونگی دریافت معافیت تحصیلی با ما همراه باشید.

راهنمای تصویری نحوه دریافت اینترنتی معافیت تحصیلی

1- وارد سایت epolice.ir  شوید.

2- در صفحه اول سایت، از منوهای بالای صفحه برروی "وظیفه عمومی" کلیک کنید. با کلیک برروی وظیفه عمومی سه گزینه دیگر باز می شود که شما برروی اولین گزینه یعنی "خدمات اینترنتی وظیفه عمومی" کلیک کنید.

دریافت معافیت تحصیلی

3- وارد صفحه ای می شوید که از شما نام کاربری و رمز عبور می خواهد.

نام کاربری همان کد ملی و رمز عبورتان کد سخا شماست. اگر کد سخا قبلا دریافت کرده اید که هیچ، وگرنه برای دریافت آن باید به پلیس +10 مراجعه کنید.

سپس کد امنیتی را وارد کرده و برروی دکمه ورود کلیک کنید.

نحوه دریافت معافیت تحصیلی

 

4- بعد از ورود، صفحه ای برای شما باز می شود که در آن باید مسیر زیر را بروید.

از منوی سمت راست "وظیفه عمومی" را انتخاب کنید. سپس برروی "درخواست" و در نهایت برروی "ثبت درخواست" کلیک کنید.

وظیفه عمومی >>> درخواست >>> ثبت درخواست

معافیت تحصیلی از اینترنت

 

5- در صفحه جدید باز شده تمامی درخواست های قبلی شما قابل مشاهده است. اگر درخواست جدیدی دارید، برروی گزینه "ثبت درخواست جدید " که در میانه صفحه است کلیک کنید. دو گزینه جدید برای شما باز می شود با نام  معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور و معافیت تحصیلی دانشجویان خارج کشور. براساس شهر قبولی خود برروی یکی از گزینه ها کلیک کنید.

6- در ادامه صفحه قوانین و مقررات برای شما باز می شود که پس از مطالعه آن را تائید نمایید.

7- بعد از تائید قوانین و مقررات، صفحه ای برای شما باز می شود که باید اطلاعات هویتی خود را وارد کنید. اطلاعات را وارد و در انتها برروی گزینه "ادامه" در پایین صفحه کلیک کنید.