PNUEB

نتایج تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی (پذیرش بدون کنکور) بهمن 1401 اعلام شد

1401/11/11
582
0
نتایج نهایی تكمیل ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن 1401 اعلام شد.
PnuebNews:

نتایج نهایی تكمیل ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در بهمن 1401 اعلام شد.

با اعلام مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش، داوطلبان متقاضی پذیرش بدون کنکور مقطع کارشناسی بهمن 1401 می توانند از روز 11 بهمن با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org نتیجه درخواست خود را مشاهده کنند.

در این مرحله از پذیرش بدون کنکور، بیش از 80 هزار متقاضی ثبت نام کردند که از این بین حدود 70 هزار نفر قبول شده اند.

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن 1401، می بایست تا تاریخ 1401/06/31 مدرک دیپلم نظام قدیم، مدرک پیش دانشگاهی برای سالی واحدی ها یا ترمی واحدی ها، مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و یا مدرک کاردانی خود را اخذ کرده باشند تا بتوانند در دانشگاه ثبت نام نمایند.

همچنین دانشجویانی که پیش از این در یکی از دانشگاه های کشور پذیرفته شده بودند، با قبولی در این مرحله، ثبت نام آنها در دانشگاه اولیه لغو شده و رشته محل جدید جایگزین خواهد شد و نیازی به انصراف از دانشگاه اول نیست و اتومات به دانشگاه جدید منتقل می شوند، همانند پروسه انتقالی.

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت بهمن 1401 می بایست از روز 12 بهمن به سایت دانشگاهی که قبول شده اند مراجعه و از مهلت و نحوه ثبت نام مطلع شوند و حتما در مهلت تعیین شده ثبت نام خود را تکمیل کنند. در غیر این صورت پذیرش آنها لغو خواهد شد.

پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی بهمن 1401 دانشگاه پیام نور

ضمن عرض تبریک به تمامی کسانی که در دانشگاه پیام نور پذیرفته شده اند، لازم به توضیح است که تمامی مراحل ثبت نام اولیه و انتخاب واحد از طریق سیستم گلستان پیام نور انجام خواهد شد.

بدین ترتیب با توجه به دستور العمل ثبت نام و انتخاب واحد که بزودی منتشر خواهد شد، پذیرفته شدگان می بایست مدارک خود را از طریق سیستم گلستان بارگذاری و سپس نسبت به پرداخت شهریه و انتخاب واحد اقدام نمایند.

دستورالعمل ثبت نام در دانشگاه پیام نور بزودی از طریق بخش اخبار پیام نور سایت Pnueb منتشر خواهد شد.

مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور

بهتر است پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور تا پیش از شروع مهلت ثبت نام، مدارک زیر را آماده کنند تا در زمان ثبت نام، به سرعت و با کمترین مشکل بتوانند مراحل پذیرش را تکمیل کنند.

دقت داشته باشید که تصویر مدارک زیر را با فرمت jpg ذخیره نمایید و سایز فایلها حداکثر 250 کیلو بایت باشد و نه بیشتر.

1- تصویر صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات

2- تصویر هر دو طرف کارت ملی

3- عکس سه در چهار رنگی با زمینه روشن و بدون کلاه و عینک

4- تصویر مدرک دیپلم نظام متوسطه

5- تصویر مدرک نظام وظیفه برای آقایان (پسران مشمولین سربازی می بایست در سامانه نظام وظیفه نسبت به درخواست معافیت تحصیلی اقدام نمایند)

توصیه مهم به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور

به دانشجویان پذیرفته شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی بهمن 1401 توصیه می کنیم که حتما حتما در سایت کتابخانه الکترونیکی Pnueb عضو شده و نسبت به فعالسازی حساب خود اقدام نمایند. با این کار علاوه بر اینکه ده اعتبار دانلود کتابچه نمونه سوالات آزمون نیمسالهای قبل را دریافت می کنید، می توانید از طریق ادمین کانال تلگرام با ما در ارتباط باشید و اگر سوالی در زمینه ثبت نام و انتخاب واحد و سایر مراحل پذیرش و دانشجویی دارید برای ما ارسال کنید، همکاران ما در حد توان راهنمای شما عزیزان خواهند بود.

کانال تلگرام خبری ویژه دانشجویان پیام نور

Pnuebchannel@

ادمین کانال تلگرام:

Beroozchannel_admin@

 

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر