کتابخانه الکترونیکی پیام نور

دانلود نمونه سوالات رشته حقوق با جواب تستی و تشریحی

امتیاز دهید
4.5
288 رای
با انتخاب هرکدام از دروس زیر میتوانید وارد صفحه دانلود نمونه سوال پیام نور آن درس بشوید و کتابچه آنرا دانلود نمایید. هرکتابچه حاوی نیمسالهای مختلف آن درس می باشد که اکثر این نمونه سوالات پیام نور با جواب هستند

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با حقوق از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. ببخشید من هر چی میزنم پشتیبانی نمیدونم کجاش باید نام نام خانوادگی و شماره دانشجوییم رو بفر ستم میشه راهنماییم کنید .باتشکر

  • 1396/3/6

   با سلام کاربر گرامی . درصورتیکه از شما خواسته شده مشخصات خود را برای این بخش ارسال کنید ، باید در متن تیکت یا پیام خود این اطلاعات را وارد نمایید و آن را برای واحد پشتیبانی ارسال کنید .

 2. سلام من تا الان دوبار نمونه سوال تجارت 2 خریدم پول ازمن کم میشه ولی دانلود فعال نمیشه مسخره کردین ترم قبل هم یک کتاب سه بار خریدم همینجور شد لطفا رسیدگی کنید

  • 1396/3/6

   با سلام کاربر گرامی. پاسخ شما در بخش پشتیبانی داده شد و از شما خواسته شد تا نام و نام خانوادگی خود را به همراه زمان پرداخت و چهار رقم آخر کارت خود برای این واحد ارسال نمایید که شما تا کنون پاسخی نداده اید .

 3. سلام خسته نباشید من ۵۵۰۰دادم و۳تانمونه سوال دانلود کردم درصورتی که ۹تابوده پس ۶تا دیگش چی؟لطفا رسیدگی کنید

  • 1396/3/4

   با سلام کاربر گرامی . نام و نام خانوادگی خود را به همراه شماره دانشجویی تان برای واحد پشتیبانی ارسال نمایید تا حساب کاربری شما بررسی شود .

 4. سلام امروز ساعت 19/52 حق عضویت 5500 واریز کردم بعد از زدن گزینه تکمیل خرید هنگ کرد و وارد صفحه اصلی نشد الان اعتبار حساب کاربریم هم صفره پول هم از حساب کم شده شماره پیگیری..........

  • 1396/2/30

   با سلام کاربر گرامی. در پشتیبانی به سوال شما پاسخ داده شد . مبلغ فوق ظرف 72 ساعت به حساب شما بازخواهد گشت .

 5. سلام کد دروس با دروس این ترمم همخوانی نداره راهنمایی کنید لطفا

  • 1396/1/21

   با سلام کاربرگرامی . لطفاً رشته و کد رشته خود را ارسال کنید تا بتوانیم راهنمایی تان کنیم.

 6. سلام مجدد.میخاستم بگم که اگه بجا پاسخ مجموع سوالات در کادر جداگانه،جواب صحیح هر سوال رو جلوش تیک یا یک نقطه کوچک بود بهتر میشد.

  • 1396/1/16

   با سلام دوست عزیز. به دلیل اینکه ارزیابی کاربران بعد از مرور دروس از خودشان براحتی صورت گیرد پاسخنامه ها در صفحه ای جداگانه قرار داده شده و صفحه سوالات بدون پاسخنامه یا تیک گزینه صحیح می باشد.

 7. سلام.سایتتون خوبه و دانلودش هم آسان .ولی برا مبلغی که برا عضویت دریافت میکنید یا روزانه کنید دانلود رو یا این که تعداد دفعات دانلود رو افزایش دهید.

  • 1396/1/16

   با سلام کاربرگرامی. پیشنهاد شما جهت بررسی به مدیریت سایت PNUEB ارائه شد.

 8. سلام نمونه سوالهای حقوق مالیه عمومی و حقوق مدنی 2 اموال و مالکیت را دانلود کردم ولی متاسفانه فقط نمونه سوال یک سال را داشت. لطفا تصحیح فرمایید.

  • 1396/1/14

   با سلام دوست عزیز. ما همیشه به کاربران محترم توصیه می کنیم که پیش از دانلود کتابچه ها حتماً توضیحات مربوط به ان کتابچه را مطالعه کنند تا از تعداد نیمسال های موجود و وضعیت پاسخنامه های آن مطلع شوند .

 9. با سلام آمار دانلود 9کتابچه است اما با دانلود 6کتابچه افزایش اعتبار میخواهد چرا؟

  • 1396/1/13

   با سلام دوست عزیز. حساب کاربری شما توسط تیم پشتیبانی سایت pnueb بررسی شد . تعداد کتابچه های دانلود شده شما 9 عدد می باشد ، لذا اعتبار شما به اتمام رسیده است و برای دانلود کتابچه های بیشتر باید افزایش اعتبار انجام دهید.

 10. با سلام و خسته نباشی اگه میشه خلاصه درس دانش خانواده را بزارید با تشکر

  • 1395/12/10

   با سلام دوست عزیز. درخواست شما به تیم آموزشی PNUEB ارائه شد و بررسی خواهد شد.