حریم خصوصی

 

 حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در PNUEB

ما تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران سایت داریم. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که از کاربران سایت جمع آوری می شود. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

اطلاعات هر کاربر در هنگام ثبت نام در سایت ثبت می شود این اطلاعات  که شامل نام، تلفن، ایمیل و...می باشد، به صورت کاملا محرمانه باقی می مانند و در صورتیکه کاربری رمز عبور و یا مورد دیگری را فراموش کند با ارائه مدارک توسط تیم پشتیبانی تشخیص هویت شده و اجازه مجدد دسترسی به حساب کاربری خود را خواهد یافت. 

عدم اشتراک گذاری اطلاعات

تمامی اطلاعات شخصی ثبت شده توسط کاربران فقط برای شناسایی کاربر به صورت منحصر به فرد در سایت استفاده می شود و هیچ کدام از این اطلاعات برای استفاده در زمینه های دیگر از قبیل تبلیغات و... استفاده نخواهد شد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

  هر کاربر هنگامی که در حساب کاربری خود در سایت قرار دارد می تواند از طریق بخش پنل کاربری اطلاعاتی که در ابتدای ثبت نام در فرم عضویت ثبت کرده را ویرایش کند

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فقط مدیریت و تیم پشتیبانی برای ارائه خدمات به کاربران به اطلاعات شخصی هرکاربر دسترسی دارند

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های سایت نگهداری می شوند و هیچ شخصی حتی کارکنان ومدیریت سایت به آنها دسترسی ندارند