تبلیغات در Pnueb

برای چرخاندن چرخ یک تجارت، به چیزی بیش از سرمایه نیاز است. سه عامل پویایی، خلاقیت و تبلیغات هستند که چرخ‌های یک تجارت را می‌گردانند.

--------------------------------------------------------------

در دنیای امروز که رسانه های جمعی و شبکه های مجازی توسعه یافته اند، امکان خوبی فراهم شده برای دارندگان کسب و کار که بتوانند محصول یا خدمت خود را معرفی و تبلیغ کنند.

بخش مهم هر کسب و کار، مردم یا همان خریداران هستند. این مردم هستند که برای رفع نیاز خود محصول یا خدمتی را انتخاب کرده و از آن استفاده می کنند.

با گسترش امکانات، در هر زمینه ای تعداد زیادی گروه یا شرکت با نام های تجاری مختلف فعالیت می کنند. پس چطور می توان خریداران را مجاب کرد که به یک برند تجاری یا محصول اعتماد کنند.

تبلیغات دقیقا همان کاری است که باید انجام داد. حتی تعدادی از متخصصان تبلیغات پا را فراتر گذاشته و در توضیح تبلیغات می گویند : تبلیغات هنر متقاعد کردن مردم برای خرج کردن پول‌هایشان برای چیزی است که نیازی به آنها ندارند.

از همین رو تبلیغ امری مهم و ضروری برای توسعه کسب و کار محسوب می شود. ولی آیا هر تبلیغی درست و تاثیر گذار است؟

یکی از مهم ترین قسمت های تبلیغات، انتخاب محل مناسب تبلیغ است. شما اگر بتوانید تبلیغ خود را در محلی قرار دهید که تعداد زیادی از افراد آن را ببینند، صد در صد بازخورد بهتری خواهید داشت.

بتازگی سایت Pnueb.com با پشتوانه بازدید روزانه 300 هزار نفری تصمیم گرفته است که بخش پربازدیدی از سایت را در اختیار دارندگان کسب و کار قرار دهد تا بتوانند محصول یا خدمت خود را تبلیغ کنند.

نیاز به توضیح است که سایت Pnueb.com دارای رتبه الکسا 1000 بین سایت های ایرانی است که از رتبه سایر سایتهای مشابه بسیار بهتر است. بدین ترتیب شما می توانید از بازخورد تبلیغ خود در سایت Pnueb مطمئن باشید و محصول خود را براحتی معرفی کنید.

سایزها و محل های تبلیغات در سایت Pnueb.com:

به دلیل اینکه بتوانیم شرایط متنوعی برای شما فراهم آوریم، سایزهای متنوعی را با شرایط مختلف در صفحه اول سایت، صفحه اصلی اخبار پیام نور و صفحه داخلی هر خبر در نظر گرفته ایم.

سایزهای موجود برای تبلیغ در صفحه اول سایت PNUEB.COM :

1- 250 در 100

2- 500 در 100

سایز تبلیغ در صفحه اصلی اخبار پیام نور:

1- 350 در 100

سایز تبلیغ در صفحه داخلی هر خبر در اخبار پیام نور:

1- 350 در 100

 

محل تبلیغ درنظر گرفته شده در بهترین بخشهای هر صفحه سایت Pnueb.com است. همچنین به دلیل رسپانسیو بودن سایت، بنر طراحی شده در سایز های مختلف دستگاه ها به نحو احسنت نمایش داده می شود.

 

هزینه تبلیغات در سایت Pnueb.com:

برای اطلاع از هزینه تبلیغ بصورت ماهیانه یا چند ماهه ، درخواست خود را به همراه نام محصول یا آدرس سایت از طریق آدرس تلگرام T.me/beroozchannel_admin برای ما ارسال کنید. همکاران من در اسرع وقت پاسخ خواهند داد. همچنین می توانید با شماره تماس 35149635-051 تماس بگیرید.

چنانچه تمایل داشته باشید تیم فنی سایت Pnueb می تواند تبلیغ شما را تهیه و اجرا کند.  اگر می خواهید تبلیغ شما توسط تیم حرفه ای طراحی ما تهیه شود در متن پیام ذکر کنید.

به دلیل تاثیرگذارتر بودن تبلیغ، تنها تعداد معدودی محل برای این امر در سایت در نظر گرفته شده است. به همین دلیل اولویت بررسی با کسانی است که زودتر درخواست خود را ارسال کنند.

 

تبلیغات هزینه نیست، سرمایه گذاری است.