کتابخانه الکترونیکی pnueb

مسدود است

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با مهندسی فناوری اطلاعات از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام جزوه حل مسائل معادلات دیفرانسیل با جزوه کامل میخواستم باتشکر.

 2. سلام بی زحمت سایر دروس رو هم پوشش بدید که مجبور نباشیم جای دیگه ای دنبال خلاصه درس یا حل المسائل شون بگردیم

  • 1396/9/6

   با سلام کاربرگرامی. زمینه اصلی فعالیت سایت pnueb تهیه و آماده سازی نمونه سوالات دانشگاه پیام نور می باشد و تنها تعداد محدودی از جزوات در پایان هر نیمسال به سایت اضافه می شود .

 3. سلام، وقتی حل المسایل درس برنامه سازی پیشرفته برای رشته فناوری اطلاعات رو میخوام دانلود میکنم، هیچ حجمی نداره و هیچ چیزی داناود نمیشه

  • 1395/1/29

   باسلام.کاربر گرامی،مشکل فایل اشاره شده برطرف گردید.می توانید آن را دریافت کنید

 4. چرا صفحات دانلود شده سفید دیده می شن؟

  • 1393/11/28

   باسلام.کاربر گرامی،مشکل از نرم افزار پی دی اف خوان شماست که نسخه آن قدیمی می باشد.لطفا نرم افزار پی دی اف خوان خود را به روز کنید و دوباره امتحان کنید.می توانید نرم افزار مناسب پی دی اف خوان را از پایین سایت دریافت کنید.

 5. با سلام
  شرمنده منظورتون از دانلود نامحدود خلاصه دروس و حل المسایل همین چند تا دونه درس هستش ؟؟ عزیزم کلیه دروس رو بذار تا دانشجوهایی که به امید بی نهایت میان حداقل درس هایی که تهیه کردنش بیرون یکم سخت هستش رو بتونن به راحتی اینجا دان کنن . به فکر باشید .

  • 1395/12/7

   با سلام دوست عزیز. تهیه جزوات امری پیچیده و زمان بر است . جزوات باید در عین خلاصه بودن جامع باشند ، به همین علت امکان تهیه جزوه تمام دروس نمی باشد. ضمناً زمینه فعالیت سایت PNUEB تهیه نمونه سوالات می باشد و تیم آموزشی PNUEB در کنار تهیه نمونه سوالات ، برای استفاده بیشتر کاربران محترم به تهیه جزوات برخی دروس نیز می پردازد.