کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود برنامه امتحانات رشته مدیریت اجرایی

امتیاز دهید
5
1 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

مدیریت اجرایی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود برنامه امتحانات رشته مدیریت اجرایی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. با سلام مجدد
  انچه که در سایت هست مربوط به نیمسال اوله نه نیمسال دوم، برای همین تقاضا دارم کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی رو پیگیری بفرمایید.

  • 1395/11/2

   باسلام.کاربر گرامی، اگر مدیریت اجرایی کارشناسی مدنظر شماست، از صفحه اول سایت مقطع کارشناسی و سپس فنی مهندسی و بعد مدیریت اجرایی را انتخاب کنید. درصفحه جدید باز شده فیلد برنامه امتحانات را انتخاب کنید تا بتوانید فایل موردنظرتان را دانلود کنید

 2. باسلام
  برنامه نیمسال دوم تمامی رشته هادر سایت قرار گرفته بجز مهندسی مدیریت اجرایی!!! تقاضا دارم پیگیری بفرمایید.

  • 1395/10/29

   باسلام.کاربر گرامی، برنامه امتحانات رشته فوق در سایت وجود دارد. لطفا رشته خود را از صفحه اول سایت انتخاب و سپس وارد بخش برنامه امتحانات شوید و فایل برنامه امتحانی خود را دانلود کنید