PNUEB

ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان کارشناسی

1392/6/25
3262
0
ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آزمون سراسری از تاریخ 30 شهریورماه آغاز و تا 5 مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت

به گزارش (PNUEB) ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آزمون سراسری از تاریخ 30 شهریورماه آغاز و تا 5 مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره بصورت غیر حضوری انجام می شود و پذیرفته شدگان  گرامی لازم است با مراجعه به سایت  reg.pnu.ac.ir از تاریخ و نحوه نام نویسی آگاهی یابند.

 

دستورالعمل ثبت نام :

پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری  و گذرواژه که در صفحه اول سایت گلستان در زمان ثبت نام  اعلام می گردد وارد سیستم گلستان شوند و  پس از پایان ثبت نام اولیه شماره دانشجویی به پذیرفته شدگان اعلام و امکان انتخاب واحد برای ایشان فراهم می شود.


مراحلی که باید حضوری انجام شود:

دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز ؛ جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی خود مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده دریافت کارت دانشجویی خود اقدام نماید.

 

برای مراجعه حضوری از 13 مهر 1392 تا 13 آبان 1392 فرصت خواهید داشت.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام غیر حضوری :

تصویر صفحه اول و سوم  شناسنامه

تصویر کارت ملی

عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه )

مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )

تصویر مدرک کارشناسی (برای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد)

گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه شاهد و رزمندگان

 

تذکر1 : دانشجویانی که در دوره های مجازی پذیرفته شده اند لازم است پس از انتخاب واحد برای آگاهی از نحوه برگزاری کلاس های الکترونیک به سامانه یادگیری الکترونیکی دانشگاه ((LMS به آدرس  Lms.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.

 

تذکر2 : درصورتی که رشته کارشناسی پذیرفته شده با رشته کارشناسی ارشد قبولی وی همنام نباشد به تشخیص گروه آموزشی مربوطه؛ علاوه بر واحدهای مصوب مقطع کارشناسی ارشد باید واحدهای جبرانی ازمقطع کارشناسی همان رشته را در اولین نیمسال ممکن طبق نظر گروه علمی اخذ و بگذراند.

 

تذکر3 : پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 92/6/31 درمقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ مذکور  فارغ التحصیل نمی شوند ممانعت به عمل می آید و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود .

تذکر4 : پذیرفته شدگانی که درس های گذرانده در دوره های کارشناسی ارشد (رسمی) دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال پائیز 93-92 فرصت دارند ریز نمرات تائید شده خود را به آموزش مرکز ارائه کنند.

 

موضوعات مشابه:

آموزش کامل ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان نیمسال اول 93-92 (مهر 92)

پذیرفته شدگان جدید دانشگاه پیام نور بخوانند

نکات مهم قبل از انتخاب واحد نیمسال اول 92-93

 

منبع : دانشگاه نیوز


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر