PNUEB

پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای ترم دوم 95+مدارک موردنیاز

1395/12/26
2217
4
پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال دوم 96-95 از 24 اسفند آغاز شد
PnuebNews:

دانشگاه علمی و کاربردی برای نیمسال دوم 96-95 بدون آزمون ورودی دانشجو می پذیرد.

طبق اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام نموده ، از مورخ سه شنبه 24 اسفند 1395 الی سه شنبه 15 فروردین 1396 ، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ، نسبت به ثبت نام در دوره های علمی و کاربردی اقدام نمایند.

 پذیرش دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی:

برای شرکت در این دوره از پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان باید ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و سپس با مطالعه دفترچه ثبت نام و اطلاع از رشته محل های موجود ، با مدارک اشاره شده در اطلاعیه به دانشگاه مورد نظرشان رجوع کرده و با پرداخت هزینه ثبت نام که 18000 تومان می باشد نسبت به تشکیل پرونده اقدام کنند.

هر داوطلب منحصراً مجاز است كه يكی از كدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرك ديپلم خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت­ نام و شركت در پذیرش دوره فوق مشخص شده ­است انتخاب نمايد.


مدارك لازم برای ثبت‌نام در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی:
- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاری.
- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
- تصوير كارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
- اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهی آن برای داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهی پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضای رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات برای آنان صادر نشده است.
- گواهی اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقی و آخرين حكم كارگزينی يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
- مدركی كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنمای پذيرش مشخص نمايد.

 

دانلود دفترچه راهنما ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به همراه جدول کد رشته ها

 

پذيرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای:

الف: كليه متقاضيان مي‌بايست­ حداكثر تا تاريخ 1395/11/30 موفق به اخذ مدرك كارداني (فوق ديپلم) شده باشند.
ب: كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 230/000 (دويست و سي هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكی در سايت سازمان اقدام نمايند.
ج: هر داوطلب منحصراً مجاز است كه يكی از كدرشته محلهای مربوط را متناسب با مدرك كاردانی (فوق ديپلم) خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت ­نام و شركت در پذيرش دوره فوق مشخص شده­ است انتخاب نمايد.

مدارک لازم برای ثبت نام دردوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای:

- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن.
- مدركی كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومی مندرج در صفحات 5 و4 دفترچه راهنمای پذيرش مذكور مشخص نمايد (برای برادران).


تذكرات مهم:
1- هر داوطلب مي‌تواند صرفاً متقاضی يك كدرشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد. بديهي است در صورت ثبت نام وارائه مشخصات خود در دوكدرشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات وی از بانك اطلاعاتی پذيرفته‌شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
2- كليه متقاضيان«مرد» می بايست درزمان ثبت‌نام و شركت دراين مرحله از پذيرش دانشجو،از نظر نظام وظيفه منعی برای ادامه ­تحصيل نداشته باشند.
3- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مراكز و واحد آموزشي كه به آن مراجعه نموده ­اند) تلقی مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايی اين سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

به اطلاع همه عزیزان می رسانیم که تا این لحظه برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور در نیمسال دوم 96-95 هنوز اطلاعیه ای صادر نشده و احتمالا پذیرش بعدی بدون کنکور دانشگاه پیام نور در مرداد و یا شهریور سال 96 باشد.

 

دانلود دفترچه راهنما ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی حرفه ای به همراه جدول کد رشته ها

 

کدرشته محل های حذف شده از پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی:

بر اساس اعلام دانشگاه جامع علمي - كاربردي پذيرش كدرشته محل‌های مندرج در جدول ذيل از رشته‌های تحصيلی پذيرش كننده حذف شده و پذيرش دانشجو در اين كدرشته محل‌ها انجام نخواهد شد. لذا داوطلبان برای ثبت‌نام در اين كدرشته محل‌ها به مراكز آموزشی ياد شده مراجعه ننمايند.

 
رديف
مقطع
نام مركز آموزش
كدرشته
نام رشته
1
كاردانی
اداره كل ورزش و جوانان قزوين
13820
كاردانی حرفه‌ای تربيت‌بدنی ـ مربيگری پايه آمادگی جسمانی
2
13825
كاردانی حرفه‌ای تربيت‌بدنی ـ مربيگری پايه پرورش اندام
3
13839
كاردانی حرفه‌ای تربيت‌بدنی ـ مربيگری پايه فوتبال
4
كارشناسی
اداره كل ورزش و جوانان قزوين
53567
كارشناسی حرفه‌ای پزشك‌يار ورزشی
5
53571
كارشناسی حرفه‌ای تربيت بدني ـ مربيگری آمادگی جسمانی
6
53582
كارشناسی حرفه‌ای تغذيه ورزشی
7
53598
كارشناسی حرفه‌ای مديريت اماكن ورزشی
8
نـــور
53703
كارشناسی حرفه‌ای پدافند غيرعامل
9
53706
كارشناسی حرفه‌ای مديريت ايمنی و حفاظت سازمانی
10
53709
كارشناسی حرفه‌ای مديريت حفاظت اطلاعات سازمانی 


امتیاز دهید
3
40 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

 1. سلام
  مدارک علمی کاربردی اعتبار لازم در جامعه را دارا میباشد؟ نسبت به پیام نور و آزاد عرض کردم

  • 1396/1/25

   سلام.کاربر گرامی، مدارک دانشگاه های علمی کاربردی نیز معتبر است. اما به هر حال در پیام نور شما می توانید تا مدرک کارشناسی تحصیل نمایید و مدرک آن به نسبت معتبرتر است

 2. بازم خوبه ، داشتم میرفتم کم کم دفترچه سربازی پر کنم

 3. پیام نور اگر پذیرش بدون آزمون میزد بهتر بود

  • 1395/12/26

   سلام.کاربر گرامی، همانطور که در متن خبر هم توضیح دادیم ، احتمالا پذیرش بعدی بدون آزمون دانشگاه در مرداد یا شهریور سال 96 باشد

 4. یعنی کلا ثبت نامش حضوریه ؟؟؟

  • 1395/12/26

   بله دوست عزیز. همونطور که در خبر اشاره شد ، صرفا برای اطلاع از رشته ها و محل ها باید به سایت سازمان سنجش رجوع کنین و ثبت نام و تشکیل پرونده حضوری در محل دانشگاه موردنظرتون انجام میشه.