PNUEB

زمان ثبت نام آزمون فراگیرارشد پیام نورسال 96-دفترچه و راهنمای ثبت نام

1396/7/19
2328
3
زمان ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال 96 مشخص شد.
PnuebNews:

ثبت نام آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در سال 96، آغاز شد.

براساس تصمیمات گرفته شده از طرف سازمان سنجش و دانشگاه پیام نور ، از روز یکشنبه 23 مهر سال 1396 ثبت نام آزمون فراگیر ارشد دوره هجدهم آغاز شده و تا روز یکشنبه 30 مهر 96 ادامه یابد.

مشابه سالیان گذشته ثبت نام آزمون از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود و مبلغ ثبت نام 700000 ریال (هفتاد هزار تومان) تعیین شده است.

نکات مهم پیش از ثبت نام در آزمون فراگیر پیام نور دوره هجدهم:

1- ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد. توصیه می شود از مرورگر کروم و یا فایرفاکس برای ثبت نام استفاده کنید.

2- پیش از ثبت نام، حتماً دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه کنید تا از رشته واحدها، دروسی که در آزمون می آید و ... آگاهی بیابید.
 

دانلود دفترچه راهنمای آزمون فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور دوره هجدهم(سال 96)

 

3- شما بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی در هر رشته ای که تمایل داشته باشید در مقطع ارشد پیام نور می توانید تحصیل کنید (به جز رشته معماری و طراحی شهری). اگر رشته کارشناسی شما با رشته انتخابی ارشد متفاوت باشد ، در دانشگاه نزدیک به 12 واحد جبرانی برای شما ارائه می شود که باید پاس نمایید.

4- برای ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد دوره هجدهم می توانید برروی لینک زیر کلیک کنید. (لینک زیر مستقیما شما را به صفحه ثبت نام هدایت می کند)

ثبت نام در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور دوره هجدهم (سال 96)

 

زمان برگزاری آزمون فراگیر ارشد پیام نور:

زمان برگزاری آزمون فراگیر ارشد دوره هجدهم نیز روز جمعه 8 دی 1396 می باشد.

آمادگی برای آزمون فراگیر ارشد دوره هجدهم:

شما عزیزان می توانید برای کسب آمادگی بیشتر برای آزمون فراگیر از نمونه سوالات آزمونهای سالیان قبل فراگیر ارشد استفاده کنید.

پیشنهاد دیگری که می توانیم به شما عزیزان داشته باشیم، استفاده از کتابچه نمونه سوالات دروس است که در سایت Pnueb وجود دارد.بطور مثال دانشگاه برای آزمون یک رشته تعدادی منبع مشخص کرده است. شما می توانید نمونه سوالات این دروس را در سایت Pnueb جستجو و سپس از نمونه سوالات آن استفاده کنید. این امر کمک بسیاری به شما برای آمادگی آزمون می کند، بخصوص اگر در رشته ای به غیر از رشته کارشناسی خود می خواهید در آزمون شرکت نمایید.

 

به محض دریافت جدیدترین اخبار آزمون فراگیر و انتشار دفترچه راهنمای آن، از طریق همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.


امتیاز دهید
4
8 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

 1. باسلام ثبت نام ارشد فراگیر فقط از سایت سنجش با سایت های که همین چند روز ودر حاضر اعلام کرون که ثبت نام ارشد انجام می پذیرن و با ارسال مدرک لیسانس ایا صحت دارد؟

  • 1398/11/23

   سلام. ثبت نام ازمون فراگیر در آبان و از طریق سایت سنجش است. این موسسات کلاسهایی را برگزار می کنند برای امادگی ازمون

 2. باسلام ببخشید من شش واحد عمومی دارم تا فارق التحصیل شم میتونم درس ارزش های دفاع مقدس و کارافرینی رو بردارم؟

  • 1396/7/25

   سلام.کاربر گرامی
   این دو درس اشاره شده از دروس اختیاری هستند. طبق بخشنامه این دو درس جزو دروس مازاد اختیاری حساب می شوند و بر معدل نیز تاثیر دارند

 3. براى ثبت نام چه مداركى لازمهست ؟

  • 1396/7/20

   باسلام.کاربر گرامی
   ثبت نام آزمون فراگیر از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد. مانند تمام ثبت نام های دیگر آزمون ها،فرم اطلاعات شخصی را تکمیل می کنید. البته داشتن تصویر عکس 3 در 4 برای بارگذاری لازم است.همچنین شما باید مدرک کارشناسی خود را اخذ کرده باشید و یا در معلت مقرر شده که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج می شود بتوانید مدرک کارشناسی خود را دریافت کنید