PNUEB

تشکیل کمیته فناوری نانو در دانشگاه پیام نور

1393/3/21
1371
0
دکتر محمد اورکی، مدیرکل امور دانشجویان گفت: کمیته فناوری نانو در دانشگاه پیام نور فعال شد

مدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد:

تشکیل کمیته فناوری نانو در دانشگاه پیام نور 

 

 

 

دکتر محمد اورکی، مدیرکل امور دانشجویان گفت: کمیته فناوری نانو در دانشگاه پیام نور فعال شد و هدف از ایجاد این کمیته ایجاد تحرک و پویائی در بین دانشجویان علاقه مند به  فناوری نانو ، شناسایی دانشجویان فعال حوزه نانو  و ارائه راهکار برای تولید در این حوزه است.

 

 

 

 

مدیر کل امور دانشجویان با عنوان اینکه نخستین جلسه کمیته فناوری نانو با محوریت ترکیب ساختار و اساسنامه کمیته نانو فناوری دانشگاه،در حوزه دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت:دانشگاه پیام نور تا سال 2011 حدود 200 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر بین الملی حوزه نانو دارد و تا کنون از دانشگاه پیام نور حدود 21 نهاد ترویجی در ستاد توسعه فناوری نانو ثبت شده است.

دکتر اورکی گفت : در سطح دانشگاه پیام نور ،استان هایی که اقدام به تاسیس نهاد ترویجی کرده اند عبارتند از ؛تهران(4 نهاد)- خراسان رضوی(3)-گیلان(2)- بوشهر(1)- قزوین( 2)- مازندران(2)-یزد(1)-خوزستان(1)-کهکیلویه بویر احمد(1) – هرمزگان(1 ) –اصفهان(1) –گلستان(1) و کرمان یک  نهاد ترویجی.

وی با اشاره به مسابقات ملی نانو افزود: در دور اول و دوم مسابقات ملی نانو ؛انجمن نانو فناوری دانشگاه پیام نور سیرجان  جزء  10 انجمن برتر شناخته شده است و امید است که تا پایان سال بیشتر استان ها به ثبت حداقل یک نهاد ترویجی در زمینه نانو اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند با دبیرخانه کمیته فناوری نانو دانشجویی 22485299 و پست الکترونیک : bn@pnu.ac.ir تماس حاص نمایند.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر