PNUEB

آغاز مهلت تغییر محل آزمون نیمسال دوم 98-97 پیام نور

1398/1/29
4135
0
برای تغییر محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 98-97 پیام نور شرایطی تعیین شده که ...
PnuebNews:

تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 98-97 دانشگاه پیام نور آغاز شد.

-----------------------------------------------

 

یکی از امکانات خوبی که دانشگاه پیام نور برای دانشجویان خود فراهم کرده ، این است که دانشجو می تواند امتحانات پایان ترم خود را در شهری دیگر انجام دهد، بدون اینکه ابتدای ترم درخواست مهمان برای شهر مقصد داده باشد.

بدین ترتیب که دانشجو در مهلت مقرر برای تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری از طریق سیستم گلستان درخواست خود مبنی بر برگزار کردن امتحانات وی در شهری دیگر(در شهر خودش یا هر شهری که بخواهد بجز تهران)  را ثبت کند، حتی اگر دانشگاه مقصد رشته وی را نداشته باشد.  پس از تائید مبدا و مقصد ، دانشجو می تواند در شهر انتخابی امتحانات پایان ترمش را بدهد.

به این فرآیند در مقطع کارشناسی مهمان اضطراری و در ارشد تغییرمحل آزمون می گویند.

مهلت تغییر محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 98-97 پیام نور از روز 7 اردیبهشت ماه آغاز و تا 24 اردیبهشت ادامه دارد.

اما برای امسال از طرف دانشگاه شرایطی برای مهمان اضطراری و تغییر محل آزمون تعیین شده که به عرض می رسانیم.

شرایط مهمان اضطراری و تغییر محل آزمون نیمسال دوم 98-97 پیام نور:

1- فعال شدن تغییر محل آزمون از تاریخ 07/02/98 لغایت 24/02/98  در سامانه جامع گلستان ( از مسیر منوي اصلي--> آموزش--> دانشجو -->درخواست ها --> انتخاب مرکز / واحد محل آزمون )

2- پرداخت کل بدهی شهریه قبل از تاریخ  07/02/98 از طریق پرداخت الکترونیکی در سامانه جامع گلستان (منوي اصلي--> آموزش--> شهریه--> پرداخت الکترونیکی)

3- واریز مبلغ 500.000 ریال به عنوان هزینه تغییر محل آزمون (مبلغ فوق پس از ثبت و اعمال تغییر محل آزمون در سامانه جامع گلستان به شهریه متقاضی اضافه خواهد شد.)

4- با توجه به ظرفیت محدود در مراکز/واحدها به خصوص در مراکز استانی،  الویت با کسانی است که در اسرع وقت نسبت به تغییر محل آزمون و واریز هزینه در سامانه جامع گلستان اقدام نمایند.

5- در صورت تکمیل ظرفیت در هر یک از مراکز/واحدها و عدم امکان افزایش ظرفیت توسط مرکز/واحد مربوطه به دلیل محدودیت امکانات، انتخاب محل آزمون مرکز مورد نظر مقدور نمی باشد.

6- انتخاب محل آزمون در هر یک از 4 مرکز شهر تهران (تهران شمال – تهران غرب – تهران شرق - تهران جنوب) در مقطع کارشناسی مطابق جدول ذیل، صرفاً براساس رشته های تحصیلی ذکر شده در هر واحد امکان پذیر می باشد:
تهران جنوب: حقوق – الهیات - علوم انسانی
تهران شرق: رشته های کشاورزی – هنر و معماری – علوم پایه
تهران غرب: رشته های مدیریت – حسابداری – علوم اجتماعی – اقتصاد
تهران شمال: رشته های فنی و مهندسی

7- دقت داشته باشید برای سایر دانشگاه های پیام نور، مهم نیست که دانشگاه مقصد رشته شما را داشته باشد یا خیر. مهم تنها داشتن ظرفیت در دانشگاه مقصد است. (هم برای دانشجویان کارشناسی و هم دانشجویان ارشد)

براساس تجربیات گذشته ، ظرفیت دانشگاه ها مراکز استان سریع تمام می شود. چنانچه تصمیم دارید برای تعیین محل آزمون حتما در اولین روزها درخواست خود را ثبت کنید.

برای دریافت جدیدترین نمونه سوالات پیام نور، اطلاع از آخرین اخبار و برنامه های زمانبندی دانشگاه پیام نور و ... حتما در سایت  Pnueb.com عضو شده و ما را از طریق شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید.

کانال تلگرام :     t.me/pnuebchannel

پیج اینستاگرام:  instagram.com/pnueb 

 

برای حمایت از ما کافیست، Pnueb را به دوستانتان معرفی کنید.


امتیاز دهید
3.5
2 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر