PNUEB

تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری ترم دوم 99-98 پیام نور

1399/2/10
4120
1
مهلت تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 99-98 دانشگاه پیام نور از تاریخ 7 اردیبهشت آغاز و تا 24 اردیبهشت 99 ادامه دارد.
PnuebNews:

مهلت تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 99-98 دانشگاه پیام نور از تاریخ 7 اردیبهشت آغاز و تا 24 اردیبهشت 99 ادامه دارد.

-----------------------------------------------------

تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند در مهلت مذکور از طریق سیستم گلستان و از مسیر زیر نسبت به ثبت درخواست تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری خود اقدام کنند:

ورود به منوي آموزش --- > دانشجو --- > درخواست ها --- > انتخاب محل آزمون

حتما پس از ثبت درخواست از طریق سیستم گلستان نسبت به مشاهده وضعیت درخواست خود اقدام نمایید.

( درتعیین محل آزمون و یا همان مهمان اضطراری پیام نور دانشجو می تواند محل و شهری که می خواهد امتحانات پایان ترم را در آنجا بدهد انتخاب کند. هر دو این اصلاحات به یک معنی هست، در کارشناسی به این موضوع مهمان اضطراری و در ارشد تعیین محل آزمون می گویند)

7 نکته مهم در مورد تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 99-98 پیام نور

1- دانشجويان بدهكار پس از 24 ساعت  از زمان پرداخت شهريه قادر به انتخاب محل آزمون خود مي باشند . در هنگام درخواست تعیین محل آزمون باید شهریه شما صفر باشد.

2- در مراكز تهران جنوب , تهران شمال ,تهران غرب  ,دانشجو  صرفا مجاز به انتخاب يكي از اين مراكز مطابق با رشته اجرايي در هر يك از اين مراكز مي باشد.در انتخاب مركز تهران شرق  كنترل محدوديت رشته دانشجو  وجود ندارد. البته محدود ظرفیت وجود دارد.

3- دانشجويان برون مرزي مجاز به انتخاب محل آزمون نمي باشند و درصورتيكه نياز به اين اقدام دارند مي بايست درخواست خود را به دفتر برنامه ريزي وهماهنگي مراكز بين الملل ارسال نمايند.

4- اگر دانشجويي قصد ندارد كه محل آزمون خود را خارج از مركز تحصيلي خود قرار دهد نياز به انجام عمليات در اين پردازش ندارد.

5- حتما پس از انتخاب محل آزمون  نسبت به چك گزارش 428 در سامانه گلستان جهت بررسي حوزه امتحاني خود اقدام نماييد.

6- پس از تائید درخواست شما توسط دانشگاه مبدا و مقصد مبلغی به شهریه شما اضافه خواهد شد که بابت همین موضوع است

7- دقت داشته باشید برای انتخاب شهر مورد نظر سریعتر اقدام کنید. چون ظرفیتها کم است و ممکنه سریع تمام شود.

 

در پایان لازم به ذکر است با توجه به شروع مهلت تعیین محل آزمون گمانه زنی ها برای برگزار شدن امتحانات پایان ترم پیام نور بصورت حضوری بیشتر می شود. با این حالا چنانچه خبری در این زمینه منتشر شود از طریق سایت منتشر خواهیم کرد.

 

راه های ارتباطی ما با شما

کانال تلگرام      t.me/pnuebchannel

ادمین کانال تلگرام  t.me/beroozchannel_admin

پیج اینستاگرام  instagram.com/pnueb
 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

  1. سلام ، سوالات تستی و تشریحی ، بخش تشریحی رو استاد خودمون تصحیح میکنه ؟ اگه مهمان برای محل ازمون بگیرم استاد دانشگاهی که امتحان دادم تصحیح میکنه ؟

    • 1399/2/15

      سلام. بله، قسمت تشریحی توسط استاد تصحیح می شود. در صورت مهمانی در شهر دیگر اکثرا توسط استاد مقیم همانجا یا ایکی از اعضای هیئت علمی تصحیح می شود