PNUEB

رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد

1400/8/9
111
0
جناب اقای ابراهیم تقی زاده به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور منصوب شدند.
PnuebNews:

بعد از تغییر دولت و انتصاب جناب زلفی گل به مقام وزارت علوم، گمانه زنی هایی برای تغییر رئیس دانشگاه پیام نور وجود داشت. از افراد متفاوتی برای این منصب یاد می شد و حتی یکبار تغییر رئیس دانشگاه پیام نور برروی خروجی یکی از خبرگزاری ها قرار گرفت، ولی بسرعت تکذیب شد و خبر نیز حذف شد.

بعد از این خبر گمانه زنی ها شدت گرفت تا اینکه بتازگی جناب زلفی گل در طی حکمی بطور رسمی از خدمات جناب آقای زمانی قدردانی و جناب آقای ابراهیم تقی زاده را بجای ایشان به ریاست دانشگاه پیام نور منصوب کردند.

جناب آقای تقی زاده از مدیران و جزو اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور هستند که مراتب منصبی را به شایستگی و یکی پس از دیگری طی کرده اند و هم اکنون رئیس بزرگترین دانشگاه دولتی ایران شده اند. آقای تقی زاده تجربه ریاست دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی را در کارنامه خود دارند و جزو اساتیدی هستند که بیش از 110 مقاله ایشان در مجلات معتبر علمی درج شده است. ایشان مولف کتاب های مختلفی هستند و از نظر علمی جزو پراستنادترین اساتید کشور محسوب می شوند.

انتصاب بجا و شایسته جناب تقی زاده ، نوید بخش ادامه روند مثبت و روزهای خوب برای دانشگاه پیام نور در آینده می باشد و امید است که بهترین تصمیمات با درنظر گرفتن منافع دانشجویان گرفته شود.

در انتها باید از خدمات و اقدامات آقای زمانی در دوران ریاست ایشان قدردانی کنیم و بر این موضوع صحه بگذاریم که با وجود تمام مشکلات دوران کرونا، بخوبی توانستند این بحران را مدیریت کرده و مشکلات را به کمترین حد برسانند.

از همین جا خدا قوت می گوییم به جناب اقای زمانی و آرزوی موفقیت داریم برای آقای تقی زاده در منصب جدید.

به امید روزهای خوب برای دانشگاه و دانشجویان پیام نور


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر