PNUEB

نحوه برگزاری آزمون پایان ترم دروس عمومی در نیمسال اول 01-02 پیام نور

1401/8/25
2173
0
آزمون پایان ترم دروس عمومی در نیمسال اول 1401-1402 دانشگاه پیام نور بصورت ...
PnuebNews:

از خرداد 1401 بود که با کاهش موارد ابتلا به بیماری کرونا و عادی شدن شرایط کرونایی کشور، آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور به حالت سابق خود برگشت و بصورت متمرکز و حضوری برگزار شد، ولی با یک تفاوت نسبت به سالهای قبل کرونا. آن هم این بود که دانشگاه تصمیم گرفت آزمون دروس عمومی را بصورت آنلاین و غیرحضوری و متمرکز برگزار نماید.

البته برگزاری امتحانات عمومی بصورت آنلاین تجربه خوبی برای دانشگاه نبود. نمره بسیاری از دانشجویان در سامانه دو ماه بعد از آزمون در سیستم گلستان ثبت شد و یا حتی نمره برخی دانشجوها در سامانه اصلا ثبت نشد و این دسته از دانشجویان بالاجبار در آزمون مجدد ترم تابستان شرکت کردند.

در هر حال دانشگاه پیام نور تصمیم دارد برای امتحانات پایان ترم اول 1401-1402 نیز همانند خرداد 1401 عمل کند و امتحانات دروس عمومی را بصورت مجازی و غیرحضوری ولی متمرکز برگزار نماید.

نحوه برگزاری امتحان پایان ترم دروس عمومی در نیمسال اول 1401-1402 دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور در بخشنامه ای که روز 23 آبان 1401 منتشر نمود، اعلام کرد که امتحانات پایان ترم دروس عمومی (فقط دروس عمومی) در نیمسال اول 1401-1402 بصورت غیرحضوری و آنلاین و متمرکز از طریق سامانه آزمون مجازی برگزار خواهد شد.

برگزاری دروس عمومی پیام نور

بدین ترتیب امتحانات دروس عمومی در پایان ایام امتحانات از طریق سامانه ای که بزودی توسط دانشگاه اعلام خواهد شد برگزار می شود. این بخشنامه برای تمامی دانشجویانی که در این ترم دروس عمومی دارند و در تمام کشور صدق می کند.

چنانچه برگزاری امتحانات دروس عمومی همانند ترم خرداد 1401 باشد، حتما پیش از شروع آزمون های آنلاین، دانشگاه امکانی را فراهم می نماید که دانشجوها بتوانند بصورت آزمایشی وارد سامانه آزمون مجازی شوند و بخش های مختلف آن را بررسی کنند تا در روز امتحان به مشکلی برخورد نکنند.

امیدواریم دانشگاه پیام نور با تجربه تر و بهتر در برگزاری امتحانات دروس عمومی این ترم عمل نماید و دیگر از مشکلات مسبوق به سابقه خبری نباشد.

لیست دروسی که بصورت مجازی برگزار خواهند شد و سامانه برگزاری آزمون و نحوه ورود و شرکت در آن، بزودی در بخش اخبار پیام نور سایت Pnueb و کانال تلگرام ما اعلام خواهد شد. پس حتما ما را در سایت و کانال تلگرام دنبال نمایید.

کانال تلگرام:

T.me/Pnuebchannel

ادمین کانال تلگرام برای ارتباط با ما :

T.me/Beroozchannel


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر