PNUEB

تعیین محل آزمون پیام نور-هشدار برای دانشجویان بدهکار متقاضی

1395/9/1
3579
0
زمان تعیین محل آزمون دانشگاه پیام نور در نیمسال اول 95-96 تا هجدهم آذر تمدید شد

PnuebNews: تمامی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از یکم لغایت هجدهم آذرماه 95 فرصت دارند جهت تعیین محل آزمون خود اقدام نمایند.

براساس آخرین اخبار، دانشجویان مقطع ارشد می توانند تا 18 آذر از طریق سیستم گلستان نسبت به تعیین محل آزمون اقدام کنند

 

نحوه تغییر محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد:

دانشجویان کارشناسی ارشد برای این منظور می توانند با مراجعه به سیستم جامع آموزشی گلستان از طریق مسیر (آموزش--> دانشجو--> درخواست ها--> انتخاب محل آزمون)، نسبت به تغییر محل آزمون خود اقدام کنند و جهت اطمینان از ثبت صحیح محل آزمون خود ، گزارش 428 (کارت آزمون) را دریافت نموده و در قسمت مرکز / واحد امتحان ،  مرکز / واحد انتخاب شده را مشاهده نمایند.
 

نحوه تغییر محل آزمون ( مهمان اضطراری) برای دانشجویان کارشناسی:

دانشجویان مقطع کارشناسی نیز نیاز به ورود به سیستم جامع آموزشی گلستان ندارند و صرفاً باید درخواست کتبی خود را ، مبنی بر تعیین محل آزمون به صورت حضوری و یا از طریق فکس (در موعد تعیین شده) به مرکز محل تحصیل خود ارسال نمایند.
دانشجویان مقطع کارشناسی جهت اطمینان از تعیین محل آزمون خود باید گزارش 428 (کارت آزمون) را دریافت نموده و در قسمت مرکز / واحد امتحان ، مرکز / واحد انتخاب شده را مشاهده و در صورت مغایرت ، در اسرع وقت به مرکز محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

 

4 نکته مهم در مورد تغییر محل آزمون:

1- جهت تعیین محل آزمون ، پرداخت کامل شهریه قبل از موعد تعیین شده در هر دو مقطع الزامی است.

2- دانشجویان بدهكار پس از 24 ساعت از زمان پرداخت شهریه قادر به انتخاب محل آزمون خود می باشند.

3- در مراكز تهران جنوب ، تهران شمال ، تهران غرب و تهران شرق دانشجو هر رشته صرفاً مجاز به انتخاب رشته های همنام خود در هریك از اين مراكز مي باشد.

4- دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب محل آزمون نمی باشند

هشدار
 دانشجویان متقاضی که شهریه خود را هنوز پرداخت نکرده اند و متقاضی تعیین محل آزمون هستند می‌توانند در اسرع وقت و پس از پرداخت شهریه‎ی خود، نسبت به انجام این مهم مبادرت ورزند.


امتیاز دهید
4.5
15 رای

ارسال نظر