کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته مهندسی علوم کشاورزی

امتیاز دهید
3.5
5 رای
 1. منابع درسی پیام نور (وضعیت منابع درسی پیام نور) در هر رشته شامل نام دروس ، منابع آن ، تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم هر درس و حذفیات کتب مربوطه می باشد.
 2. لیست ارائه دروس (چارت درسی پیام نور) هم تعداد واحدها و پیش نیازهای هر درس را در دانشگاه پیام نور نشان می دهد.

لیست دروس عمومی (کارشناسی)

مهندسی علوم کشاورزی 

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته مهندسی علوم کشاورزی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. واقعا رشته کشاورزی بهترین رشته ممکن هستش که یک جوون که علاقه داره میتونه بره. کشاورزی نیاز اول و آخر هر جامعه ای هستش. نخبه های خارج از کشور یا جذب کشاورزی میشن یا منابع طبیعی یا مدیریت. اونوقت ما میگیم وقتی استخدام نداره باید حذفش کنیم. چرا انقدر تفکرات کارمندی داریم آخه. کشاورزی مناسب کارآفرین هاست و خیلی هم درآمد داره

  • 1401/5/20

   سلام به شما
   واقعا رشته کشاورزی از رشته هایی است که بزودی نیاز مبرم تمام کشورها به ان نمود پیدا خواهد کرد. مشکلات موجود کشورها مانند کم ابی یا کم بودن منابع و زیرساخت ها و ... سبب شده تا روزبروز بر اهمیت این رشته افزوده شود.

 2. با سلام
  ببخشید ، رشته علوم کشاورزی شامل چه گرایش هایی از کشاورزی میباشد ؟

  • 1400/12/1

   سلام. اطلاعات چندانی دراین مورد ندارم. ولی فکرکنم علوم دامی و مکانیزاسیون دو گرایش پرکاربرد این رشته هستند

 3. چرا این رشته حذف نمیشه هیچگونه استخدامی در آموزش و پرورش ودیگر ارگان نداره

  • 1400/11/26

   سلام. دانشگاه ها و موسسات اموزشی چند سالی هست که دارند تلاش می کنند رشته های کم طرفدار و بدون بازار کار را حذف کنند و بجای ان رشته های پرطرفدار و با درخواست بالای اشتغال را جایگزین کنند. این کار اغاز شده و فکر میکنم تا سال 1403 بتدریج بسیاری از رشته ها اقدام شده و یا کلا حذف شوند

 4. کتاب آفات و بیماریهای گیاهی.اقای اخوت