کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته مدیریت توسعه پایدار روستایی

امتیاز دهید
3.5
3 رای
 1. منابع درسی پیام نور (وضعیت منابع درسی پیام نور) در هر رشته شامل نام دروس ، منابع آن ، تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم هر درس و حذفیات کتب مربوطه می باشد.
 2. لیست ارائه دروس (چارت درسی پیام نور) هم تعداد واحدها و پیش نیازهای هر درس را در دانشگاه پیام نور نشان می دهد.

جغرافیاوبرنامه ریزی روستایی - مدیریت توسعه پایدارروستایی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با منابع درسی و ليست ارائه دروس رشته مدیریت توسعه پایدار روستایی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. بادرود وخداقوت
  به چند نفر از دوستان گفتم که این رشته را ثبت نام کردم ...متاسفانه باخنده وتمسخر که این چه رشته ای وهیچ کاربرد کاری ویا استخدامی واز این قبیل ندارد .....خواستم کمی توضیح دهید مزیت و کاربرد این رشته تا.........سپاس بی کران

  • 1399/10/9

   سلام خدمت شما. یک توضیح بخام بدم اینکه الان اینطوری شده که اکثر رشته ها بازار کار اینده به خود شخص مرتبط هست. تعداد رشته هایی که بازار کار مشخص و خوبی دارند محدود است. اگر شما به این رشته علاقه دارید که ادامه بدهید و مطمئن باشید در آن بازار کار و هدف را پیدا خواهید کرد. ولی اگر تنها برای اینکه در رشته ای پذیرفته شده باشید و یا برای فرار از سربازی این کار را کرده اید، سعی کنید در کنار درس به چیزی هم که علاقه دارید بپردازید و حرفه ای را هم یاد بگیرید.

 2. سلام
  دهیار رروستا هستم ودانشجوی رشته حسابداری.
  چگونه میتوان در رشته مدیریت روستایی کارشناسی ارشد ثبت نام کرد؟
  آیا در استان لرستان این رشته وجود دارد؟خصوصا الیگودرز ویا ازنا؟؟؟

  • 1396/3/18

   سلام.کاربر گرامی، با مطالعه دفترچه کارشناسی ارشد می توانید از این موضوع که دانشگاه های سراسر کشور در چه رشته هایی پذیرش دارند مطلع شوید.

# برچسب ها