کتابخانه الکترونیکی pnueb

دانلود نمونه سوالات رشته زیست شناسی علوم گیاهی با جواب تستی و تشریحی

با انتخاب هرکدام از دروس زیر میتوانید وارد صفحه دانلود نمونه سوال پیام نور آن درس بشوید و کتابچه آنرا دانلود نمایید. هرکتابچه حاوی نیمسالهای مختلف آن درس می باشد که اکثر این نمونه سوالات پیام نور با جواب هستند

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با علوم گیاهی از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام،،منظور از ژنتیک ژنتیک پایه هست؟؟؟

  • 1398/9/19

   سلام. کاربر گرامی
   کد درس رو با چیزی که می خواهید بررسی کنید.

 2. سلام لطفا نمونه سوالات جلبک شناسی نوشته مهدی یوسفی را قرار دهید ممنون

  • 1397/4/29

   باسلام کاربرگرامی؛ لطفاً جهت بررسی کد درس را ارسال بفرمایید .

 3. سلام اقا تورو خدا به دانلود ها رسیدگی کنین پس فردا امتحان دارم پول رو کسر میکنه ولی لینک دانلود رو نمیده

  • 1396/9/16

   باسلام.کاربر گرامی، در صورت کسر وجه و عدم دریافت نمونه سوال، اشکال از سمت درگاه بانکی است. در این مواقع پول نزد خود بانک مانده و تا 72 ساعت به حساب شما بازمیگرداند. لطفا حساب بانکی خود را بررسی کنید. همچنین در صورت تائید خرید از طرف بانک، لینک دانلود به ایمیلی که در فرم خرید تکی وارد کرده اید نیز ارسال می شود

 4. سلام
  نمونه سوالات زیست شناسی پرتوی را دانلود کرده ام. اما سوالات نیمسال اول 96-95 در کتابچه آن موجود نمی باشد. چگونه میتوانم آن را دریافت کنم؟

  • 1395/12/9

   با سلام کاربرگرامی. محتوای هر کتابچه در زیر لینک دانلود آن موجود می باشد . حتماً قبل از دانلود کتابچه ها اطلاعات مربوط به محتویات آن را بررسی نمایید. یادآور می شویم که بخش دوم نمونه سوالات نیمسال اول 96-95 به امید خدا تا اردیبهشت ماه در سایت PNUEB قرارخواهد گرفت.

 5. نمونه سوال درس زیست شناسی پرتوی و چرا ندارین؟

  • 1395/11/2

   با سلام کاربر گرامی. نمونه سوال مربوطه در قسمت نمونه سوالات موجود هست . شما می توانید در صفحه اصلی سایت با انتخاب مقطع کارشناسی و رشته زیست شناسی به این نمونه سوالات دسترسی داشته باشید . موفق باشید .